شنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ ,4 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۰
به صرفه بودن خرید اقساطی مدل جدید سنترا نسبت به مدل قدیمی
 
سیاست‌های مالی جدید شرکت نیسان به گونه‌ای است که خریداران مبلغ کمتری را برای خرید مدل جدید سنترا نسبت به نسل قبلی آن پرداخت خواهند کرد.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، شرکت نیسان سرانجام از مدل جدید و جذاب سنترا برای ۲۰۲۰ رونمایی کرد و تصاویری از آن را در اختیار مخاطبینش قرار داد. این مدل جدید قسمت‌های شناخته شده شرکت را در طراحی خود جای داده که شامل طرح V شکل تهویه و گریل جلویی خودرو می‌شود. طراحی اتومبیل جدید شرکت نیسان بسیار جذاب و خیره‌کننده نمایان شده است. همچنین با وجود سیستم راهنمای راننده این خودرو بدون شک یک قدم بزرگ از نسل پیشین خود فراتر رفته است. از همین رو، خریداران باید انتظار قیمت بالاتری را نسبت به مدل سال ۲۰۱۹ داشته باشند. با این حال برخی منابع خبری اخیرا مدعی شدند که شرکت نیسان شرایط بخصوصی را برای مشتریانش در نظر گرفته تا آن‌ها بتوانند اتومبیل جدید این شرکت را با راحتی بیشتر خریداری کنند.
جزئیات خرید اقساطی نیسان
بر طبق گفته این افراد یک قرارداد در حال حاضر در کالیفورنیا قابل اجرا است که در طی آن خریداران می‌توانند با لرلئه پیش پرداختی مطابق با ۲۲۴۹ دلار خودرو را به صورت اقساط خریداری کنند. شرایط پرداخت این اقساط به صورت سه ساله و ماهیانه ۱۶۹ دلار در نظر گرفته شده است. گفتنی است این شرکت همچنین برای مدل‌های سال ۲۰۱۹ این امکان را فراهم ساخته، اما برای مدل‌های قدیمی خریداران نیاز دارند تا ابتدا مبلغ ۳۹۳۹ دلار را به صورت پیش پرداخت، بپردازند. در طی این عمل آن‌ها باید ماهیانه مبلغ ۱۳۹ دلار را به شرکت نیسان پرداخت کنند.
نکته جالب در خرید اقساطی مدل‌های ۲۰۲۰ آنجاست که خریداران در طی این عمل خودروی خود را ۱۶ دلار ارزان‌تر از خرید نقدی دریافت می‌کنند. در ادامه گفته شده شرکت نیسان با دریافت ۱۰۲۵ دلار مازاد بر هزینه اولیه امکانات جدیدی به صورت یک پک بر روی اتومبیل اجرا می‌کند که سرعت استهلاک آن را کم می‌کند. با این حال این امر هنوز از سوی شرکت نیسان تایید نشده است. در آخر لازم به ذکر است که مدل‌های استاندارد و اولیه سنترا ۲۰۲۰ مبلغ ۱۱۰۰ دلار از مدل‌های سال پیش خود گران‌تر هستند. از نگاه منتقدین این افزایش قیمت کاملا به جا است چرا که شرکت نیسان به همین میزان قابلیت‌های خودروی خود را افزایش داده است.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۰۲۳


ارسال