جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ ,29 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۸
اطلاعات دو ثبت اختراع جدید توسط مزدا
 
سیاست‌های مالی جدید شرکت نیسان به گونه‌ای است که خریداران مبلغ کمتری را برای خرید مدل جدید سنترا نسبت به نسل قبلی آن پرداخت خواهند کرد.
به گزارش عصرهامون، به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، جست‌و‌جو در اسناد ثبت اختراعات مزدا همیشه مورد توجه خبرگزاری‌ها بوده است چرا که این منابع اکثر اوقات موفق به کسب اطلاعات جدید و جالبی شده‌اند. به تازگی نیز منابع خبری سعی کرده‌اند به اسناد جدیدی از این شرکت دست پیدا کنند. بر طبق گزارشات جدید منتشر شده، دو ثبت اختراع جدید توسط مزدا صورت گرفته که یکی از آن‌ها مربوط به موتور درون خطی شش‌تایی و دیگری برای گیربکس شش سرعته اتوماتیک می‌شود. بر خلاف اختراعات گذشته مزدا، این دو نمونه انتظار می‌رود که به زودی ساخته شوند.
اهداف مزدا
شرکت مزدا برنامه‌های موتور جدید خود را در کنفرانس سرمایه‌گذاران ماه مارس ۲۰۱۹ بیان کرد. این شرکت در کنفرانس مذکور ساخت موتور‌های Skyactiv X و Skyactive D را تایید کرد، اما روز عرضه آن‌ها را مشخص نکرد. با این که اسناد مربوط به ثبت اختراعات نشانگر ساخت یک خودروی جدید توسط شرکت مزدا است، اما این شرکت فعلا از بیان هرگونه اطلاعات و جزئیات درباره گیربکس جدید خود ممانعت می‌کند. با این حال شرایط جوری به نظر می‌آید که مزدا ثبت اختراعات خود را به زودی پیاده سازی خواهد کرد.

هر دو اسناد فاش شده درباره موتور و گیربکس می‌توانند بخشی از یک خودرو را تشکیل دهند که انتظار می‌رود بین سال‌های ۲۰۲۰ تا ۲۰۲۵ معرفی شود. اهداف شرکت مزدا، آن طور که پیش‌تر مشخص کرده بود، شامل معرفی یک سیستم هیبریدی جدید، سبک طراحی بسیار جدید و متفاوت برای شرکت مزدا و معماری تازه و بزرگ برای خودرو‌های هیبریدی و غیر هیبریدی می‌شود. همچنین گفته می‌شود مدلی از خودروی مزدا ۶ با طراحی جدید قرار است تا به خط تولید این شرکت اضافه شود.

گفتنی است برخی منابع معتقدند گیربکس هشت سرعته می‌تواند در این خودروی بازسازی شده مورد استفاده قرار گیرد. فعلا این مدارک تنها در مرحله ثبت اختراع هستند، اما این اسناد بیش از هر زمان دیگر با برنامه‌های بزرگ و بلند مدت شرکت مزدا هم‌خوانی دارند. لازم به ذکر است که شایعات مربوط به مدل جدید مزدا ۶ مدتی است که در فضای مجازی وجود دارد. اگر مزدا واقعا بخواهد تا این خودرو را تا سال ۲۰۲۵ عرضه کند، انتظار می‌رود که به زودی طرح‌ها و تصاویر تازه‌ای از این خودرو منتشر شود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۰۲۶


ارسال