شنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ ,4 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
سرپرست اداره ماشین آلات اداره کل راهدای و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان از تعمیر و بازسازی 177 دستگاه ماشین آلات راهداری با هزینه اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال خبر داد.
بهروز معینی مقدم  در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون گفت: این اداره کل در راستای خدمت رسانی بهینه به کاربران جاده‌ ای، در سال جاری 177 دستگاه از ماشین سبک، نیمه سنگین و سنگین راهداری را تعمیر و بازسازی نموده که این اقدامات با هزینه کرد اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال صورت پذیرفته است.

وی کل تعداد ماشین آلات سنگین، نیمه سنگین و سبک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان را  ۳۵۶ دستگاه عنوان کرد و افزود: درحال حاضر برای خدمات رسانی مطلوب به هم استانی های گرامی در طرح زمستانی بیش از ۲۰۰ دستگاه ماشین آلات این اداره کل به کار گرفته شده است.

سرپرست اداره ماشین آلات  اداره کل راهدای و حمل و نقل جاده‌ای استان تصریح کرد: بر اساس اعلام نیاز ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای حوزه این اداره کل، جهت انجام عملیات مختلف خصوصاً بازگشایی محورهای مواصلاتی در جریان سیل اخیر، تعداد 9 دستگاه کشنده کمرشکن این اداره، در حدود 800 عملیات جابجایی دستگاه ماشین آلات شرکت داشته اند.

معینی مقدم در پایان خاطر نشان کرد: سرویس صحیح و استاندارد ماشین آلات و تعمیر به موقع آنها تأثیر بسیاری در افزایش عمر مفید آنها دارد و به همین منظور بازدیدهای دوره ای و منظم در دستور کار همکاران ما در سرتاسر استان قرار دارد.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۰۲۹


ارسال