جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ ,29 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۲
در مراسم اربعین حاج قاسم سلیمانی عنوان شد؛
اشک برای حاج قاسم از جنس عاشورا است/خون شهدای مقاومت باعث ذلت استکبار جهانی شد
 
مراسم اربعین حاج قاسم سلیمانی و شهدای مقاومت در زابل برگزار شد.
به گزارش عصرهامون به نقل از  پایگاه خبری اوشیدا؛ مراسم اربعین حاج قاسم سلیمانی و شهدای مقاومت با حضور مردم ولایت مدار منطقه سیستان در مصلی المهدی (عج) زابل برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر کیخا امام جمعه زابل گفت: قاسم سلیمانی را نباید به عنوان یک فرد نگریست چرا که این شهید مقاومت امروز به یک مکتب و اندیشه تبدیل شده است.

وی افزود: کسی که در جهادهای پیش رو از جان مایه گذاشت و همواره پیروز میدان بود، امروز انقلاب اسلامی برای رشد و شکوفایی در میادین مهم جهانی به سلیمانی ها نیاز دارد.

حجت الاسلام کیخا تصریح کرد: باید آفرین گفت به نظام اسلامی که چنین سربازان شجاعی را تربیت کرده است که با خود خود باعث خواری و ذلت استکبار جهانی شدند.

امام جمعه زابل ادامه داد: آمریکا که آرزوی براندازی انقلاب اسلامی را دارد باید بداند که عقبه نظام مکتب توحید است و با تمام انقلاب های جهان متفاوت است.

وی بیان داشت: امروز قدرت نظامی ایران به قدری افزایش یافته که با نابود کردم پایگاه آمریکایی در عراق آنها جرات پاسخ دادن ندارند.

حجت الاسلام کیخا خاطرنشان کرد: اشک برای حاج قاسم سلیمانی از جنس عاشورا و فاطمیه است و هیچ وقت کهنگی نخواهد داشت.

وی بیان داشت : باید برای انتخابات مجلس حاج قاسم های سلیمانی را انتخاب کنیم تا مجلسی در تراز انقلاب شکل دهیم .انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۰۴۳


ارسال