شنبه ۹ فروردين ۱۳۹۹ ,28 March 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۸
امنیت مملکت از هر نگاه قومی و حزبی مهمتر است
 
امام جمعه اهل سنت مهرستان گفت: انتخابات بایدعادلانه باشد وهیچ ربطی به فرقه، حزب یا گروهی ندارد و همه کاندیداها باید جنبه ملی انتخابات را درنظر بگیرند و بدانند امنیت و عزت مملکت از هر نگاه قومی و حزبی مهمتر است.
به گزارش عصرهامون ؛ مولوی عبدالخالق حسین زهی در گفت و گو با خبرنگار زاهدنیوز بیان کرد: کاندیداهای انتخاباتی باید با رعایت اخلاق و قانون به برگزاری انتخاباتی سالم کمک کنند و ازهمین ابتدا درکنار اینکه برای جمع آوری آراء تلاش می کنند، صداقت پیشه کرده تا مجلس و نمایندگان خوبی داشته باشیم.

امام جمعه اهل سنت مهرستان ادامه داد: باید نمایندگان نسبت به هم احترام بگذارند تا موفق شوند و درصورتی به دنبال تخریب دیگری باشند حتما در نگاه مردم ریزش خواهند کرد.

وی افزود: هر نماینده ای باید به اندازه توان خودش به مردم قول و وعده بدهد و اگر بیش ازحد توانش به مردم وعده داد و نتوانست آن وعده ها را عملی کند، قطعا مردم در آینده به او اعتماد نخواهند کرد.

این مدرس اهل سنت با اشاره به اینکه نباید انتخابات را به سمت تفکرات قومی و قبیله ای برد، تصریح کرد: انتخابات بایدعادلانه باشد وهیچ ربطی به فرقه، حزب یا گروهی ندارد و همه کاندیداها باید جنبه ملی انتخابات را درنظر بگیرند و بدانند امنیت و عزت مملکت از هر نگاه قومی و حزبی مهمتر است.

مولوی حسین زهی در پایان با دعوت از مردم برای حضور پرشور در انتخابات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ملت ایران، ملتی وفادار به خاک و نظام و کشورشان هستند وقطعا انتخابات امسال با همراهی خوب مردم، پرشور خواهد بود تا دشمنان از این مملکت ناامید شوند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۰۴۹


ارسال