سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ,15 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
مراسم جشن بزرگ میلاد کوثر با حضور جمعی از مسئولین در محل ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زابل برگزار شد.
به گزارش عصرهامون به نقل از پایگاه خبری اوشیدا؛ در این مراسم سرهنگ پاسدار موسی سنچولی فرمانده سپاه زابل گفت: شهادت حاج قاسم چشمان همه مردم ایران را گریان کرد، باید گفت خوشا به سعادت ایشان که اینگونه در دل مردم آزادی خواه جهان جای دارند.

وی افزود: اگر بخواهیم مقامات انسانی را بر اساس منطق،عقلانیت و شایستگی کسب کنیم باید احترام به پدر و مادر را در دستور کار قرار دهیم.

سنچولی بیان داشت: تنها راه تربیت خانواده سالم و مشکل گشا برای جامعه زیستن به سبک حضرت فاطمه (س) است.

وی بیان داشت: مسیر زیستن به سبک حضرت فاطمه (س) مسیری است که به آن باور داریم، اگر امروز میبینیم که ایران جایگاه بالایی در منطقه دارد برگرفته از اندیشه امیرالمومنین و فرزندان ایشان است که به ما نشر داده شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زابل بیان داشت: مکتب عزت مندانه امام حسین (ع) به عنوان آزاد مرد تاریخ انسانیت امروز توانسته است دنیا را متحول کند.

وی گفت: حاج قاسم سلیمانی با قرار گرفتن در مکتب امام حسین(ع) و فاطمه زهرا سلام الله علیه بین همه آزادی خواهان جامعه عزیز و گرامی شد.

سنچولی خاطرنشان کرد: تحت هیچ شرایطی دشمن توان مقابله نظامی با ایران را نخواهد داشت چرا که همه راه ها و گزینه ها را طی کرده اند و از آن مایوس شده اند این به برکت خون شهدایی همچون سردار حاج قاسم سلیمانی هاست.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زابل با اشاره به اهمیت فضای مجازی در جامعه امروز تصریح کرد: دشمن با حضور در فضای مجازی باعث شده است تا بسیاری از جوانان وقت خود را در این فضا بگذارند.

وی با اشاره به انتخابات پیش رو بیان داشت: هر رای ایرانیان یک ضربه محکم به قاتل حاج قاسم سلیمانی است.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۰۷۲


ارسال