يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ ,12 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۴
فرماندار دلگان:
یکی از شاخص‌های انتخاب اصلح، میزان پایبندی کاندیداها به اخلاق است
 
مجتبی شجاعی گفت: یکی از شاخص‌های بسیار خوب انتخاب اصلح، میزان پایبندی کاندیداها به اخلاق است.
به گزارش عصرهامون به نقل از صدای بلوچ، فرماندار دلگان در نشست آموزشی مجریان انتخابات این شهرستان با بیان اینکه اگر نیت رقابت ،غیر خیر مردم و خدا باشد، کاندیداها خود را بیهوده خسته میکنند، گفت: کاندیداها خود را اثبات کنند و به دنبال نفی‌ افراد و زمان ها نباشند.

این مسئول اضافه کرد: بی تردید طیف وسیع و تاثیر گذار رای دهندگان نیز به دقت فعالیتها و رعایت مرزهای اخلاق انتخاباتی را زیر نظر دارد.

وی با تاکید بر اینکه اخلاق مداری باید آیینه تمام نمای کاندیداها باشد، افزود: یکی از شاخص‌های بسیار خوب انتخاب اصلح، میزان پایبندی کاندیداها به اخلاق است و به هر اندازه  که کاندیدا به اخلاق و به رفتار حسنه در گفتار و در عمل خود پایبند بود می‌توان به آن کاندیدا بیشتر و راحت‌تر اعتماد کرد و رای داد.

شجاعی اضافه کرد: با توجه به اینکه طیف‌های متنوعی از طوایف و مذاهب و گروههای مختلفی در انتخابات ثبت نام نموده اند، خود نوید یک انتخابات پرشور و پرهیجان را به ما می‌دهد.

وی ادامه داد: امیدوار هستیم که مردم نیز با بررسی دقیق فضای انتخابات و یا پیگیری صحبت‌ها، برنامه‌ها و رزومه و پیشینه هر کاندیدا به انتخاب اصلح برسند البته توصیه‌های رهبری بهترین ملاک برای انتخاب فرد اصبح درانتخابات آتی است.
 
فرماندار دلگان خاطرنشان کرد: و از سویی کاندیداها مستحضرند که در زمان تبلیغات شعارها و وعده های آنها، در واقع به حساب نظام ثبت می شود، مطالبه ی عمومی ایجاد می کند، ایجاد توقع و انتظار می کند و جلب نظر رأی دهندگان، به هر قیمت، و با هر روش اصلاً منطقی نیست و در شأن نظام مقدس جمهوری اسلامی نیست.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۱۲۵
مرجع : عصرهامون


ارسال