شنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ ,4 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۴
دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان؛
مراکز درمانی زیر ذره بین دستگاه قضا/با مسببان حادثه همراه سرای بیمارستان علی بن ابی‌طالب (ع) برخورد می شود
 
دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان گفت: با رئیس بیمارستان علی بن ابی‌طالب (ع) برای حادثه همراه سرای این بیمارستان و فوت دو تن از شهروندان برخورد لازم خواهد شد.
حجت‌الاسلام علی موحدی راد در حاشیه شورای پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون، با اشاره به موضوع فوت دو تن در همراه سرای بیمارستان علی بن ابی‌طالب (ع) زاهدان، بیان کرد: در بازدیدی که از همراه سرای بیمارستان علی بن ابی‌طالب (ع) زاهدان داشتیم دو فضا برای آقایان و بانوان انتخاب شده اما هیچ امکاناتی در آن دیده نمی شد.

وی افزود: متاسفانه این مرکز تنها موکت کف داشت و هیچ لوازم گرمایشی و سرمایشی نداشت و حتی یکی از اتاق ها شیشه نداشت.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گفت: در بخش خانمها یکی از همراهین بیماران چادر را داخل اتاق نصب کرده و داخل آن پیک نیک روشن کرده بودند و متاسفانه در این این حادثه دو تن از شهروندان بر اثر گاز گرفتگی فوت کرده اند، که این نیز جای سوال دارد که چرا اینقدر این بیمارستان کنترل ندارد که چادر و گازپیک نیک به به داخل آن راه پیدا می کند.

وی با تاکید بر اینکه با مسببان این حادثه برخورد جدی و قانونی می شود، ادامه داد:  برخورد لازم با رئیس بیمارستان خواهد شد همچنین اعلام کردیم که تا پایان هفته حتما برای وسائل گرمایشی و سرمایشی، آب گرم، سرویس بهداشتی این محل اقدام شود همچنین دوربین مداربسته نصب شده و نگهبان برای چک کردن کارت های همراهی و جلوگیری از ورود افراد دیگر حاضر باشد.

حجت‌الاسلام موحدی خاطرنشان کرد: یکی از قضات نیز مامور شده تا به تمامی مراکز درمانی و بیمارستان ها مراجعه کرده و مشکلات را بررسی کند.

وی با تاکید بر اینکه مراکز درمانی زیر ذره بین دستگاه قضاست، تصریح کرد: در برخی مراکز سنوگرافی، ماموگرافی، آزمایشگاه ها، مطب های پزشکان و رادیوگرافی ها برای دور زدن بیمه و فرار مالیاتی از مردم پول نقد دریافت کرده و دستگاه کارتخوان استفاده نمی کنند که اینها نیز باید بدانند زیر ذره بین ما قرار دارند.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۱۴۳


ارسال