يکشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ ,29 March 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۹
نمایش شور انتخابات با صف های با صفا
 
مدیرکل صدا و سیمای سیستان و بلوچستان با اشاره به اهم برنامه های تدارک دیده شده این رسانه برای برگزاری هرچه باشکوه تر انتاخابات گفت: شبکه استانی صدای مرکز سیستان و بلوچستان با ویژه برنامه صف های با صفا یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را پوشش خواهد داد.
محمود کردستانی در گفت وگو با عصرهامون، با اشاره به اینکه شبکه استانی هامون با پخش برنامه های مختلف از آبان ماه 98 برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی برنامه سازی کرده است، گفت: برنامه تلویزیونی همتپاکی در 25 برنامه در حوزه تلویزیون و به رنگ وحدت از رادیو زاهدان با تهیه 20 برنامه به این مهم پرداخته است.

وی افزود: شبکه استانی سیمای مرکز در دوره تبیین 9 برنامه به مدت 2هزار و 527 دقیقه در دوره تشریح 14 برنامه به مدت 4هزار و 250 دقیقه و در دوره تهییج 18 برنامه به مدت 4هزار و 480 دقیقه به محور یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی پرداخته است.

وی اظهار کرد: صدای شبکه استانی مرکز نیز در فضای برنامه ها در سه مرحله تبیین، تشریح و تهییج به ترتیب 10 برنامه به مدت 2هزار و 57 دقیقه، 15 برنامه به مدت 2هزار و 346 دقیقه و20 برنامه در 4 هزار و 300 دقیقه برای شنوندگان برنامه سازی کرده است .     

کردستانی اظهار کرد: واحد خبر این مرکز نیز به تعداد 25 مورد ارسال به تهران به مدت 70 دقیقه و پخش خبرهای محلی رادیو و تلویزیون 173 خبر به مدت 346 دقیقه یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را اطلاع رسانی کرده است.

وی اظهار کرد: فضای مجازی صدا وسیمای مرکز با تهیه پوستر، ویدئو کامنت، کلیپ تصویری، پادکست، اینفوگرافی، عکس نوشت و موشن گرافیک به مدت 236 دقیقه با کابران مجازی همراه بوده است.

این مقام مسئول تصریح کرد: شبکه استانی صدای مرکز سیستان و بلوچستان با ویژه برنامه صف های با صفا یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را پوشش خواهد داد.

وی خاطرنشان کرد: این برنامه از ساعت 7 بامداد تا پایان رأی گیری به صورت زنده حماسه آفرینی و حضور با شکوه شرکت کنندگان در انتخابات را با صف های با صفا رصد خواهد کرد. ارتباط با استاندار ، فرماندار ، مسئولان شورای نگهبان و ستادهای اجرایی که با حضور خود آخرین اخبار مربوط به یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را در اختیار شنوندگان قرار خواهد داد.

مدیرکل صداوسیمای سیستان و بلوچستان با بیان اینکه گزارش از سایر شهرستان های استان، حضور در پای صندوق های رأی گیری و گفت وگو با مردم و رأی اولی ها و پخش ترانه های ملی و حماسی ... از بخش هایی است که در این برنامه خواهید شنید، گفت: انتخاب نیز عنوان برنامه ایست که از 7 بامداد در سیمای شبکه استانی هامون تجلی وشکوه انتخابات و حضور حماسی مردم را به تصویر خواهد کشید.

وی اظهار کرد: ارتباط زنده با ستاد انتخاباتی ، ارتباط با شبکه های سراسری، گزارش از شهرهای استان، حضور سه واحدسیار در ایرانشهر، زابل، زاهدان که حضور مردم، مسئولان، هنرمندان، نخبگان علمی را گزارش خواهند داد. در استودیو برنامه انتخاب بینندگان پیام های افتخار آمیز خود را از شرکت در انتخابات ارسال خواهند نمود و خوانندگان بومی و محلی ترانه های حماسی و وطنی خود را به صورت زنده اجرا خواهند کرد.


به گفته کردستانی در این برنامه با دعوت از مسئولین استانی وکارشناسان اجتماعی وسیاسی مباحث و رویدادهای انتخابات بررسی و تا پایان رأی گیری همراه بینندگان شبکه هامون خواهد بود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۱۶۱


ارسال