شنبه ۹ فروردين ۱۳۹۹ ,28 March 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۱
رشد فعالیت های رسانه ای در محیط زیست سیستان و بلوچستان
 
مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان از افزایش متوسط 30 درصدی حضور رسانه ای یا ارتباط با رسانه و جراید در محیط زیست این استان خبر داد.
وحید پورمردان در گفت وگو با عصرهامون، گفت: حضور محیط زیست در رسانه و جراید و ارتباط با آن بصورت مقایسه ای در زمان مشابه 11 ماهه اول سال بطور متوسط نزدیک به 30درصد رشد را نشان می دهد.

پورمردان افزود: ارتباط با رسانه وجراید از قبیل رسانه های سنتی و رسانه های متنوع جدید موجب شناخت بهتر و موثرتر مخاطب و ارتبطی دوسویه شده که یکی از بهترین نتایج این ارتباط بی واسطه و مداوم، کسب بازخوردهای آنی و خودارزیابی هایی مکرر و موثر دو جانبه می باشد.

وی ادامه داد: مجموعه ای از اقدامات رسانه مانند انتشار اخبار در شبکه های اجتماعی متنوع، انتشار موضوعات در سایت ها، انتشار تصاویر و کلیپ های محیط زیست، تهیه و توزیع موشن گرافی ها و اینفوگرافی ها، بنر، پوستر، پلاکارد، استند، کاتالوگ های خبری و آموزشی، مصاحبه ها و آفیش های زنده خبری و ... در چارچوب مخاطب شناسی از جمله عوامل این رشد است.

پورمردان بیان کرد: تشخیص درست جامعه هدف برای موضوعات متنوع محیط زیستی و تهیه ابزار و محتوای مناسب با آن با استفاده از امکانات رسانه ای بروز تحولات درخوری برای محیط زیست استان در یک سال گذشته رقم زده، به گونه ای که مباحث محیط زیست و اهمیت آن امروزه حتی در دورترین مناطق استان شناخته شده است و این اقدامات به طبع بازتابی از انبوه اقدامات عملیاتی و اجرایی است که در جامعه منتشر و بازتاب می یابد.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۱۷۳


ارسال