چهارشنبه ۱۳ فروردين ۱۳۹۹ ,1 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
حجت الاسلام والمسلمین حسن شیبک گفت:مردم ضمن حضور پای صندوق های رای ، افراد اصلح و شایسته را انتخاب کنند.
به گزارش عصرهامون، حجت الاسلام حسن شیبک در گفتگو با خبرنگار صدای بلوچ بیان کرد همانطوری که مردم در انتخابات های گذشته که در طول این ۴۱ سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شده است، حضوری فعال داشته اند، در این انتخابات هم حضوری باشکوه و گسترده خواهند داشت و بار دیگر با آرمانهای انقلاب اسلامی و امام خمینی (ره) تجدید عهد و پیمان خواهند کرد.

وی در ادامه به حضور مردم در انتخابات اشاره و گفت: مردم مسلمان ایران در واقع با این حضور خود نه بزرگی به استکبار جهانی گفته اند که درخواست آنها از مردم این بوده که پای صندوق های رای حضور نداشته باشند.

امام جمعه موقت دلگان با تاکید بر اینکه مردم ضمن حضور در پای صندوق های رای افراد اصلح را انتخاب کنند، تصریح کرد: و با توجه به معیارها و شاخص هایی که مقام معظم رهبری مشخص کرده است به افراد رای بدهیم.

حجت الاسلام شیبک با اشاره به اینکه تمامی کاندیداها و هواداران آنها اخلاق اسلامی را رعایت کنند، بیان کرد: اصول و قوانین انتخاباتی را رعایت کنند تا فضای آرامی را در جامعه و شهر خودمان داشته باشیم.

وی خاطرنشان کرد: از اول انقلاب اسلامی که تاکنون انتخاباتهای مختلفی در کشورمان برگزار شده است این را به خوبی نشان داده که دموکراسی و مردم سالاری دینی در نظام جمهوری اسلامی برقرار است که نمونه بارز آن حضور افراد مختلف با سلایق گوناگون در کشور است که در مجلس شورای اسلامی رای آورده اند.

 انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۲۱۱
مرجع : عصرهامون


ارسال