چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ ,20 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۵
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان وبلوچستان:
هیچ خللی در برگزاری انتخابات گزارش نشده است
 
علی زینی‌وند گفت: تاکنون هیچ خللی در برگزاری انتخابات گزارش نشده و امید می رود تا پایان زمان رای گیری شرایط به همین منوال پیش برود.
علی زینی‌وند،معاون سیاسی و اجتماعی استاندار در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون ضمن قدردانی از حضور مردم سیستان و بلوچستان در یازدهمین دوره انتخابات نمایندگان مجلس افزود: مردم این خطه از کشور مانند همیشه مشارکت خوب همراه با شور و شوق در انتخابات خواهند داشت.

وی بیان کرد: از آنجا که 6ماه است برای انتخابات سالم و صحیح تلاش می شود تاکنون هیچ مشکلی در برگزاری انتخابات گزارش نشده و همه چیز به خوبی در سطح استان اجرا شده و امید می رود به همین منوال تا پایان انتخابات پیش برود.

این مقام مسئول در تکمیل مطلب فوق تصریح کرد: هیچ‌گونه مشکلی در امر پشتیبانی و مسائل مربوط به انتخابات در هیچ کدام از شهرستان‌های سیستان و بلوچستان وجود ندارد و هم اکنون ۴۷ هزار نفر در هزار و ۶۸۹ شعبه در سراسر این استان امر برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را بر عهده دارند. 

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار استان در ادامه از دست اندرکاران انتخابات به جهت برگزاری انتخاباتی به دور از هر گونه شائبه تشکر کرد و گفت: همت اصحاب رسانه برای مشارکت مردم در این امر سرنوشت ساز ستودنی است.

 انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۲۲۰


ارسال