دوشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۹ ,6 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۹
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان:
حضور در انتخابات تیری بر پیکره دشمن است
 
سردار محمد قنبری با بیان اینکه حضور در انتخابات تیری بر پیکره دشمن است، گفت: امن ترین و سالم ترین انتخابات را پشت سر می گذاریم.
سردار محمد قنبری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در حاشیه شرکت در یازدهمین مرحله از انتخابات مجلس شورای اسلامی شهرستان زاهدان در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون افزود: در حال حاضر مردم استان با آرامش کامل و با شوق و اختیار در صف های طولانی منتظر انداختن رای خود در صندوق ها هستند.
 
وی با بیان این مطلب از رهبر انقلاب که امروز "روز جشن ملی جمهوری اسلامی است"، ادامه داد: ما با این جشن تیر محکم دیگری بر پیکره دشمن خواهیم زد و آنها را به نابودی خواهیم کشاند.
 
قنبری با تاکید بر عالی بودن نظم انتخابات در استان گفت: اقدامات نیروی انتظامی از سه ماه پیش و همزمان با ثبت نام کاندیداها آغاز شد به گونه ای که هیچ مورد خاص و موضوع  انتظامی و امنیتی در استان وجود نداشته است.
 
وی با تاکید بر این مطلب که تمهیدات لازم برای امروز و بعد انتخابات اندیشیده شده است، ادامه داد: تا این لحظه هیچ مورد خاصی در سطح استان گزارش نشده و مردم در کمال آرامش و نظم و امنیت خاصی در پای صندوق ها حضور پیدا کردند.

فرمانده انتظامی استان افزود: نظم ترافیکی،انتظامی و امنیتی در استان حاکم است و اشرافیت بسیار قوی و قابل قبولی با مشارکت همه دستگاه های امنیتی و نظامی حاکم فرما می باشد و ما مشکل خاصی در بی نظمی و نا امنی نداشته ایم.
 
قنبری خاطر نشان کرد: پیش بینی این است که امن ترین و سالم ترین انتخابات را در سطح استان پشت سر خواهیم گذاشت.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۲۲۲


ارسال