شنبه ۹ فروردين ۱۳۹۹ ,28 March 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۵
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان چابهار:
حضور حداکثری مردم در انتخابات نمایش قدرت و عزت ملی است/ رقابت 10 نامزد نمايندگي مجلس در حوزه انتخابیه چابهار
 
رحمدل بامری گفت: ملت بزرگ ایران امروز با حضور حداکثری خود در پای صندوق های رأی بزرگترین نمایش قدرت و عزت ملی خود را به رخ جهانیان خواهند کشید.
به گزارش عصرهامون، رحمدل بامری؛ فرماندار ویژه شهرستان چابهار در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران از رقابت 10 نامزد نمايندگي مجلس شوراي اسلامي دراين حوزه انتخابيه خبر داد و گفت: از 24 نامزد تایید صلاحیت در حوزه انتخابی چابهار و با توجه به انصراف برخی نامزدان انتخابات مجلس یازدهم در روزهای اخیر، 10 داوطلب برای کسب کرسی مجلس شورای اسلامی رقابت می کنند.
 
 وی افزود: تمام تمهیدات لازم برای برگزاری هرچه با شکوه‌تر برگزار کردن یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در نظر گرفته شده است.
 
فرماندار شهرستان چابهار ادامه داد: ۲۹۹ شعبه اخذ رای شامل ۱۱۷ شعبه ثابت و ۱۸۲ شعبه سیار در حوزه انتخابیه چابهار پیش‌بینی شده و انتخابات در تمام شعب به صورت آنلاین و الکترونیکی برگزار می‌شود.
 
وی به حضور پنج هزار و ۲۰۰ نفر عوامل اجرایی در برگزاری انتخابات اشاره کرد و افزود: پنج هزار و ۲۰۰ نفر عوامل اجرایی، بازرسی، نظارت و امنیت برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را در حوزه انتخابیه چابهار، نیکشهر و قصرقند بر عهده دارند.
 
بامری تصریح کرد: عوامل اجرایی انتخابات در شعب اخذ رای حاضر هستند و برای هر شعبه اخذ رای بین 5 تا 7 نفر و یک بازرس برای صندوق ها براساس قوانین و مقررات در این حوزه نظارت لازم را داشته باشند و از هرگونه اعمال نظر شخصی دوری کنند تا شاهد برگزاری انتخاباتی سالم و حداکثری در سطح شهرستان باشیم.

وی گفت: 272 هزار نفر در حوزه انتخابی چابهار واجد شرایط رای گیری هستند و همراه داشتن شناسنامه و کارت ملی و یا شناسنامه‌ای که کدملی داشته باشد الزامی و پس از احراز هویت می‌تواند رای خود را به صندوق بیندازند.
 
فرماندار چابهار با بیان اینکه اگر قرار است در گام دوم انقلاب و پس از شهادت سردار سلیمانی بخواهیم راه سلیمانی ها را ادامه دهیم افزود: یکی از مکان هایی که می توان به کمک آن وضعیت کنونی کشور را بهبود دهیم شرکت در انتخابات و انتخاب افراد صالح است.

بامری با اشاره به اینکه هر رای ما یک موشک بر قلب و چشم دشمن است خاطرنشان کرد: حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای می تواند نمایش قدرت ایران باشد چراکه مشارکت مردم در انتخاب مسئولان نظام می‌تواند به جهانیان ثابت کند که مردم ایران همواره به پای نظام اسلامی ایستاده‌اند.

انتهای پیام/
 
 
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۲۲۳


ارسال