چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ ,20 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۸
دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان:
هر انگشت مهرخورده موشکی به سمت دشمنان است/ باحضور درانتخابات نشان می دهیم سرباز ولایت هستیم
 
حجت الاسلام علی موحدی راد گفت: امروز استکبار جهانی به تک تک انگشت ها و صف های مردم برای مشارکت در امر مهم انتخابات نگاه می کند، این انگشت ها موشکی به سمت دشمن و مشتی بردهان یاوه گویان استکبار جهانی است.
حجت الاسلام علی موحدی راد، دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان در حاشیه شرکت در یازدهمین مرحله از انتخابات مجلس شورای اسلامی شهرستان زاهدان، در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون افزود: اگر کشورمان را دوست داریم جدای از مذهب و فرقه و.. ایرانی باید با عزت و سربلند باشد.
 
وی بیان کرد: امروز استکبار جهانی به تک تک انگشت ها و صف های مردم برای مشارکت در امر مهم انتخابات نگاه می کند، این انگشت ها موشکی به سمت دشمن و مشتی بردهان یاوه گویان استکبار جهانی است.
 
دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان در تکمیل مطلب فوق تصریح کرد: تک تک افرادی که امروز پای صندوق های رای حاضر شدند یک سردار سلیمانی هستند، امروز اگر می خواهیم ثابت کنیم سردار سلیمانی ایرانی هستیم باید پای صندوق های رای آمده و اعتقاد خود را به رهبر، کشور و سردار سلیمانی ثابت کنیم.
 
وی ادامه داد: هر عرصه ای که مردم در آن حضور پیدا می کنند باعث ایجاد شکست دشمن، یاس و ناامیدی استکبار جهانی و ایادی آن می شود. امروز روز ناامیدی دشمنان اسلام است و ایجاد این حماسه و حضور مردم پای صندوق های رای خود جشن بزرگ محسوب می شود.
 
این مقام مسئول خاطر نشان کرد: یکی از مصادیق سرباز ایرانی،سرباز ولایت و سرباز اسلام بودن حضور پای صندوق های رای است.
 
وی با بیان اینکه امیدواریم با حضور پررنگ، آحاد مردم حماسه بزرگ دیگری دراستان و کشور رقم بخورد، گفت: امسال ما در روند تبلیغات و انتخابات با جرائم و تخلفات بسیار کمی روبرو هستیم و نامزدهای  انتخاباتی به قانون خوب تمکین کردند و تخلفات بسیار ناچیز بوده است.
 
وی در خصوص تخلف یکی از نامزدهای انتخاباتی در حوزه ایرانشهر گفت:  ما در یکی دو تا از حوزه های انتخاباتی تخلفاتی داشتیم یکی حوزه ایرانشهر و دیگری سرباز و دو بخشی که زیر مجموعه این دو تا شهرستان هستند، بودیم.

انتخابات صحنه ملیت و غیرت دینی و ولایتمداری است

موحدی در تکمیل مطلب فوق ادامه داد: یکی از نامزدهای انتخاباتی علیرغم اینکه صلاحیت او رد شده بود مبادرت به انتشار کلیپ های تبلیغاتی و حتی کد انتخاباتی برای خودش رقم زد و تبلیغاتی را انجام داده بود که این باعث می شود مردم وقتی پای صندوق رای حاضر می شوند رای آنها اشتباه داده و آمار آراء باطله بالا برود و هر چه آراء باطله بالا برود آن نماینده قوی که قرار است به مجلس برود قطعا نخواهد رفت.
 
وی تصریح کرد: نکته دوم اینکه گاهی افرادی سوء استفاده می کنند و علی رغم اینکه نامزد نیستند و صلاحیت آنها تایید نشده تبلیغ می کنند و لحظه آخر در فضای مجازی اعلام می کنند ما به نفع فرد خاصی کنار رفتیم تا از این طریق بتوانند آراء قابل توجهی را برای یک نامزد دیگر تهیه کنند که دستور دستگیری آنها صادر شده و ما مصاحبه ای کردیم تا مردم مطلع بشوند و خود مسئولین در فرمانداری ایرانشهر هم مصاحبه کردند و  شب گذشته همان نامزد متخلف از طرف خودش بیاینه ای در فضای مجازی صادر کرد و ضمن عذرخواهی و پوزش اعلام کرد که بنده نامرد انتخاباتی نیستم که پرونده قضایی وی تشکیل شده است.
 
وی در ادامه گفت: ما امسال پرونده تخلفاتی زیادی نداشتیم،امروز حدود 160 فقره شناسنامه و سند سجلی در اختیار طرفداران یکی از نامزدها در شهرستان چابهار بود که پلیس آن 160 شناسنامه را توقیف کرده و پرونده قضایی را تشکیل و کارهای تحقیقاتی آنها در حال انجام است ونتیجه  به اطلاع مردم استان خواهد رسید.

موحدی راد در خصوص حضور حماسی در انتخابات گفت: زمانی که حادثه تاسف بار سردار سلیمانی اتفاق افتاد خرد و کلان پیر و جوان صدا می زدیم "ما هر کدام یک سلیمانی هستیم" امروز هم اگر می خواهیم سلیمانی بودن را ثابت کنیم باید در صحنه باشیم و با حضور در پای صندوق های رای آن را نشان دهیم. 

وی در ادمه خاطر نشان کرد:
اگر ادعای ولایتمداری و‌ اسلامیت داریم  و به دنبال دموکراسی و جمهوریت هستیم وغیرت ملی داریم و بخواهیم آن را ثابت کنیم؛ این صحنه، صحنه ملیت و غیرت دینی و ملی و ولایتمداری است.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۲۲۵


ارسال