شنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ ,4 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
حجت الاسلام والمسلمین عظیم بامری گفت: «وحدت و همبستگی» نکته محوری وصیت نامه شهید سپهبد پاسدار حاج قاسم سلیمانی است.
به گزارش عصر هامون به نقل از صدای بلوچ، حجت الاسلام والمسلمین عظیم بامری در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان دلگان با اشاره به اینکه وصیت نامه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی رایحه و بوی وصیت نامه امام راحل را دارد، گفت: این وصیت نامه رازنامه مکتب سلیمانی است.

امام جمعه دلگان بیان کرد: مفصل ترین بخش وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی، راز و نیاز و مناجات وی با خداوند با زبان زلال است که از هجران ناله سر می دهد.

وی با تاکید بر اینکه نکته محوری وصیت نامه شهید حاج قاسم وحدت و همبستگی است، افزود: او برای این وحدت هشدار می دهد و از همگان می خواهد که افق های نگاه خود را بالا ببرند.

با اشاره به انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی که از صبح امروز آغاز شده است، گفت: مردم برای حضور در پای صندوق های رای اقدام کنند.

امام جمعه شهرستان دلگان خاطرنشان کرد: مردم با حضور باشکوه خود در پای صندوق های رای، امید دشمنان نظام و انقلاب اسلامی را به یاس و ناامیدی تبدیل می کنند.

حجت الاسلام والمسلمین بامری همچنین بیانات مقام معظم‌ رهبری در دیدار با مداحان کشور که به مناسبت سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) انجام شده بود، را برای مردم دلگان تبیین و تشریح کرد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۲۲۷
مرجع : عصرهامون


ارسال