شنبه ۹ فروردين ۱۳۹۹ ,28 March 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۳
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سیستان و بلوچستان:
توقیف 160 شناسنامه در شهرستان چابهار/ تحقیقات در حال انجام است و نتیجه به اطلاع مردم خواهد رسید
 
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سیستان و بلوچستان از توقیف 160 شناسنامه در شهرستان چابهار خبر داد.
حجت الاسلام علی موحدی راد، دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان در حاشیه شرکت در یازدهمین مرحله از انتخابات مجلس شورای اسلامی شهرستان زاهدان، در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون در خصوص تخلفات صورت گرفته برخی نامزدهای انتخاباتی در سیستان و بلوچستان گفت: گاهی افرادی سوء استفاده می کنند و علیرغم اینکه نام شان جزو لیست کاندیدهای تایید صلاحیت شده نیست، اقدام به انجام تبلیغات انتخاباتی می کنند؛ سپس در لحظه آخر در فضای مجازی با اعلام کنار رفتن به نفع فرد خاصی تلاش می کنند تا بتوانند آراء قابل توجهی را برای یک نامزد دیگر جمع کنند.

وی ادامه داد: پس از بروز این تخلف، مسئولان فرمانداری ایرانشهر با هدف اطلاع رسانی به مردم مصاحبه هایی با رسانه ها انجام دادند و شب گذشته همان نامزد متخلف از طرف خودش بیاینه ای در فضای مجازی صادر کرد و ضمن عذرخواهی و پوزش اعلام کرد که بنده نامرد انتخاباتی نیستم که پرونده قضایی وی تشکیل و در دست پیگیری است.

این مقام مسئول اظهار کرد: همچنین یکی از نامزدهای انتخاباتی نیز علیرغم رد صلاحیت، مبادرت به انتشار کلیپ های تبلیغاتی و اعلام کد انتخاباتی برای خود برای خود کرده بود. این قبیل تخلفات انتخاباتی باعث می شود تا مردم در انتخاب صحیح دچار مشسکل شوند و با بالا رفتن آمار آراء باطله، شانس حضور یک نماینده قوی در مجلس کاهش پیدا کند.

این مقام مسئول با اشاره به صدور دستور دستگیری این افراد، گفت: امروز نیز حدود 160 فقره شناسنامه و سند سجلی در اختیار طرفداران یکی از نامزدها در شهرستان چابهار بود که پلیس آن 160 شناسنامه را توقیف کرده و پرونده قضایی را تشکیل و اقدامات تحقیقاتی آنها در حال انجام است و نتیجه به اطلاع مردم استان خواهد رسید.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۲۳۰


ارسال