شنبه ۹ فروردين ۱۳۹۹ ,28 March 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۶
گزارش چهاربهاران از روز انتخاب؛
رأی اولی‌ها «شور انتخابات» را پای صندوق‌های رای آوردند/ خلق حماسه رای اولی ها در چابهار
 
رأی اولی‌هایی که برای نخستین بار در انتخابات دوم اسفند به سن قانونی برای رأی دادن رسیدند در خلق حماسه سیاسی در شهرستان چابهار سهم چشمگیری داشتند.
به گزارش عصرهامون به نقل از چهاربهاران، امروز انتخابات دیگر از راه رسید و ملت غیور و همیشه در صحنه شهرستان چابهار بار دیگر با حضور خود حماسه دیگری به‌نام حماسه سیاسی رقم زدند.

صف‌های طولانی مردم در حوزه‌های انتخابیه شهرستان چابهار در پای صندوق های رای گیری نشان از حضور گسترده مردم در انتخابات دارد.
 
در بین مردم رأی اولی‌هایی به چشم می‌خورد که با شور و اشتیاق خاصی پای صندوق‌های رأی حاضر می‌شوند و رأی خود را در صندوق‌های اخذ رأی می‌اندازند.
 
در میان این افراد جوانانی 18 تا 20 سال حضور داشتند که برای نخستین بار در انتخابات شرکت می کردند.
 
جوانی که نامش محمد بود، افزود: از اینکه به عنوان یک جوان ایرانی به سن تکلیف سیاسی رسیده ام و حق دخالت در سرنوشت کشور خود را دارم خوشحالم، از اینکه می توانم قدم موثری در انتخاب مسیرجامعه ام بردارم.
 

 
وی ادامه داد: خوشحالم که با آگاهی و صلابت به پای صندوق رای آمدم وآن کسی را که به خواسته هایم نزدیک تراست انتخاب میکنم.
 
محمد گفت: باید با حضور در این صحنه سیاسی حداقل وظایف خود را نسبت به نظام انجام دهیم.

علی در گفت و گو با خبرنگار ما اینگونه گفت: من به عنوان یک دانشجوی رأی اولی، بر خود واجب میدانم که ملت خود را همراهی کنم و با شرکت در انتخابات برای اولین بار، به نوبه خود مشت محکمی باشم بر دهان یاوه گویی این شیطان و به اندازه خودم هر چند کم انتقام سردار عزیزمان را از این جنایتکاران بگیرم.وی افزود: مردم من باید این بار هم از هر قشر و مذهب و جناح سیاسی، به میدان آمده و بار دیگر دشمن را ناکام بگذارند.

عبدالواحد بلوچ یکی دیگر از شهروندان در ادامه گفت و گو شرکت در انتخابات را همچون سربازی یک وظیفه عنوان کرد و افزود: ما جوانان با حضور در پای صندوق رأی از کشورمان ایران دفاع خواهیم کرد، شرکت درانتخابات یک وظیفه شرعی است.

وی با ابراز خرسندی از اولین رای خود گفت: ما آینده سازان ایران اسلامی هستیم، درس می‌خوانیم، در عرصه‌های سیاسی و اجتماعی مشارکت می‌کنیم تا از میراث پدرانمان حراست کنیم.

فاطمه یکی دیگر از رای اولی های شهرستان چابهار گفت: هر چند که ما دوران انقلاب و جنگ تحمیلی را درک نکرده‌ایم ولی خود را از ارزش‌های نظام جدا نمی‌دانیم و پای ارزش‌هایی که به واسطه خون هزاران شهید به دست آمده‌ ایستاده‌ایم.وی افزود: حضور دسته‌جمعی ما این پیام را دارد که با وحدت و همدلی است که می‌توان از کشور مراقبت و توطئه های دشمنان را نقش بر آب کنیم.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۲۴۰


ارسال