سه شنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ ,7 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
آخرین نتایج شمارش آراء انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در سیستان و بلوچستان اعلام شد.
 به گزارش عصرهامون، بر اساس آمار به دست آمده از صندوق های شمارش شده، آخرین نتایج شمارش آراء انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی استان سیستان و بلوچستان در 6 حوزه انتخابیه، به شرح زیر اعلام می‌شود. 

گفتنی است این آمار قطعی نبوده و براساس شمارش صندوق های جدید تغییر خواهد کرد و نهایتا از سوی ستاد مرکزی انتخابات سیستان و بلوچستان نهایی شده و به اطلاع عموم خواهد رسید.

قابل ذکر است از مجموع یک میلیون و 641 هزار و 314 نفر واجد شرایط رأی دادن در سیستان و بلوچستان
بیش از یک میلیون نفر در این حماسه ملی شرکت کرده و مشارکت بالای 60 درصد را رقم زدند.




1. حوزه انتخابیه زاهدان
ردیف نام کاندیدا تعداد رای قطعی/غیرقطعی گرایش سیاسی
1 حامد آرامش 7374   اصلاح طلب
2 پرویز آژریگی      
3 سید حمزه احمدی     اصول گرا
4 محمد اسحقی نژاد      
5 خسرو افسری     مستقل
6 حسین بزی     مستقل
7 علی دوستی براهوئی      
8 احسان ریگی      
9 خشایار ریگی      
10 سلمان ریگی لادز      
11 محمود سارانی      
12 حسینعلی شهریاری 3409   اصول گرا
13 عباس شیبک 893   اصول گرا
14 هما شیرانزائی     مستقل
15 عظیم عظیمی      
16 محمد رضا غلامی      
17 فاطمه فاضلی رستم پور     اصلاح طلب
18 ناصر کاشانی 3443   اصول گرا
19 شهاب گلوی زاده رحیم     مستقل
20 فداحسن مالکی 3416   اصول گرا
21 مهدی مالکی راد      
22 محمد مهدی مجیدی کیا      
23 حسین ملاشاهی      
24 امین ناروئی 5387   اصلاح طلب
25 فرهاد نصرتی      
         
 
مجموع آراء:
میزان مشارکت حوزه:
برنده:
 
2. حوزه انتخابیه زابل
ردیف نام کاندیدا تعداد رای قطعی/غیرقطعی گرایش سیاسی
1 غلام برخوردار -   اصول گرا
2 سید باقر حسینی -   اصول گرا
3 غلامعلی خمر -   اصول گرا
4 حبیب الله دهمرده -   اصولگرا
5 محمد سرگزی -   اصولگرا
6 فرهاد شهرکی -   اصلاح طلب
7 حلیمه عالی -   اصولگرا
8 محمدمهدی قهرمانی -   اصول گرا
9 محمدمهدی منافی -   اصول گرا
10 طیبه میرشکاری -   مستقل
 
مجموع آراء:
میزان مشارکت حوزه:
برنده:

3. حوزه انتخابیه ایرانشهر
ردیف نام کاندیدا تعداد رای قطعی/غیرقطعی گرایش سیاسی
1 محمدسعید اربابی 26   اصلاح طلب
2 عبدالوحید اکرامی 1   مستقل
3 گل محمد بامری 20817   اصول گرا
4 فیض الرحمن رسولی زاده 15   اصلاح طلب
5 عبدالناصر درخشان 20817   اصلاح طلب
6 محراب طوقی 5   اصلاح طلب

مجموع آراء:
میزان مشارکت حوزه:
برنده:
 
4. حوزه انتخابیه خاش
ردیف نام کاندیدا تعداد رای قطعی/غیرقطعی گرایش سیاسی
1 اسماعیل حسین زهی 28743   اصلاح طلب
2 علی کرد 19849   اصول گرا
3 بنیامین کرد     اصلاح طلب
4 ناهید تیره عیدوزهی     مستقل
5 رویا خوش خواهش     مستقل

مجموع آراء:
میزان مشارکت حوزه:
برنده:
 
 
5. حوزه انتخابیه سراوان
ردیف نام کاندیدا تعداد رای قطعی/غیرقطعی گرایش سیاسی
1 بهمن دهواری 4245   اصول گرا
2 سعید سپاهی 1453   اصول گرا
3 شهریار شکرزهی 555   مستقل
4 خلیل اله صاحب دادزهی 26558   اصلاح طلب
5 ملک فاضلی 10064   مستقل
6 مهران نصرت زهی 1937   مستقل

مجموع آراء:
میزان مشارکت حوزه:
برنده:
 
6. حوزه انتخابیه چابهار
ردیف نام کاندیدا تعداد رای قطعی/غیرقطعی گرایش سیاسی
1 محمد انور بجارزهی 21028   اصلاح طلب
2 رفعت بصیری     اصول گرا
3 یوسف جمنی      
4 عبدالغفور حوتی 9543    
5 جواد سرگلزائی      
6 معین الدین سعیدی 43933    
7 فرزانه سلطانپور      
8 محمد علی قاسمی      
9 مرضیه کاوسی      
10 عبدالسلام مهدی پور      

مجموع آراء
میزان مشارکت حوزه:
برنده:
 
  
در حال بروزرسانی ...
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۲۵۸


ارسال