شنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ ,4 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۸
تصویر پیکسل 5 گوگل از تولید زشت‌ترین اسمارت‌فون دنیا حکایت دارد!
 
تصویر مربوط به گوگل پیکسل 5 اخیرا منتشر شده است و این هندست واقعا زشت به‌نظر می‌رسد. تا موعد رونمایی احتمالی از سری پیکسل 5 گوگل کماکان نزدیک به 8 ماه زمان باقی‌مانده است؛ اما تصویر لو رفته از پیکسل 5 واقعا زشت به‌نظر می‌رسد و این موضوع مشخصا در قسمت پشتی گوشی کاملا نمایان است.
به گزارش عصر هامون؛ این تصویر توسط شخصی با نام Jon Prosser در کانال یوتیوبی Front Page Tech منتشر شده است. آقای Prosser در زمینه افشای دقیق اطلاعات محدود پیرامون دستگاه‌های پیکسلی سال گذشته و برخی مدل‌های آی‌فون موفق عمل کرده است. اما این فرد در مواردی نیز دچار اشتباه شده است. لذا این‌بار نیز توصیه می‌شود تا به صحت و سقم اطلاعات با دیده تردید نگاه کنید.

ماژول دوربین غول‌پیکر
متاسفانه تصویر اخیرا لو رفته با الگوی منتشر شده از گوگل پیکسل 5 طی هفته گذشته شباهت بسیار زیادی دارد؛ با این تفاوت که تصویر پیشین متعلق به مدل مشکی‌رنگ دستگاه بود و تصویر جدید نمایی از مدل سفیدرنگ پیکسل 5 را نمایش می‌دهد. کماکان شاهد به‌کارگیری ماژول دوربین غول‌پیکر در پشت دستگاه هستیم؛ مشخصه‌ای که فاقد هماهنگی لازم با سایر بخش‌های گوشی است. ظاهرا به‌نظر می‌رسد که گوگل با مشاهده بیرون‌زدگی ماژول دوربین پرچم‌دار گلکسی S20 اولترا سامسونگ بسیار عجولانه تصمیم گرفته است.
 
ماژول دوربین پشتی گوشی به وضوح از 3 لنز مجزا میزبانی می‌کند و یک فلاش LED نیز در مرکز آن قرار دارد. دوربین سوم گوشی به احتمال فراوان از نوع فوق‌عریض است. چنان‌چه گوگل دوربین فوق‌عریض بخش مرکزی ماژول را به بخش تحتانی آن منتقل نماید؛ این ایده بسیار مناسب به‌نظر می‌رسد. استقرار دوربین فوق‌عریض در نزدیکی حواشی ماژول دوربین به‌معنای دیده شدن دستان کاربر در تصاویر هنگام نگاه داشتن گوشی خواهد بود. در نتیجه چنین ایده‌ای چندان مناسب نخواهد بود.
نمای جلویی گوشی بسیار آشنا به‌نظر می‌رسد و شباهت زیادی با اسمارت‌فون پیکسل 4 دارد. اگرچه این‌بار پیشانی گوشی اندکی باریک‌تر به‌نظر می‌رسد. با این‌حال کماکان فضای لازم برای استقرار سامانه راداری Soil وجود دارد؛ لذا متاسفانه کاربران کماکان محکوم به استفاده از مشخصه Motion Sense خواهند بود. همچنین ظاهرا گوگل برای به‌کارگیری مجدد دوربین جلویی فوق‌عریض سری پیکسل 3 متقاعد نشده است.
تصویر فوق احتمالا متعلق به یکی از نمونه‌های اولیه اسمارت‌فون پیکسل 5 است. با توجه به این‌که تا موعد رونمایی احتمالی از گوشی پیکسل 5 کماکان حدود 8 ماه زمان باقی‌مانده است؛ لذا به احتمال زیاد تصویر فوق متعلق به یکی از نمونه‌های اولیه‌ای است که تیم گوگل بر روی آن‌ها کار می‌کند. به‌طور معمول تیم کاری گوگل بر روی چند طرح مختلف (حداقل 3 طرح) کار می‌کند؛ بنابراین تصویر فوق احتمالا مربوط به یکی از طرح‌های مذکور است. این پدیده لزوما بدان معنا نیست که نمونه نهایی پیکسل 5 از طراحی مشابه با تصویر فوق برخوردار باشد. بر اساس برآوردها این هندست در ماه اکتبر سال جاری معرفی خواهد شد.
با توجه به وجود ناچ بحث‌برانگیز در اسمارت‌فون پیکسل 3XL، به‌کارگیری چنین سبکی از ماژول دوربین در مدل پیکسل 5 نیز چندان تعجب‌آور نخواهد بود. همه چیز تا فرا رسیدن ماه اکتبر دستخوش تغییر خواهد شد؛ بنابراین در مقطع کنونی توصیه می‌شود تا اطلاعات لو رفته را چندان جدی نگیرید.
 
منبع androidheadlines
انتهای پیام/

 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۲۶۹


ارسال