شنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ ,4 April 2020
1
Share/Save/Bookmark
۰
نتایج انتخابات در سیستان و بلوچستان حکایت از ناکامی سخت اصلاح طلبان در دور یازدهم مجلس شورای اسلامی در راه یافتن به بهارستان دارد.
به گزارش عصرهامون، بسیاری از کارشناسان سیاسی معتقدند این بی اعتمادی و عدم اقبال مردم به اصلاحطلبان  نتیجه عملکرد ضعیف آنها در مجلس دهم و رقم‌زدن وضعیت اقتصادی موجود کشور در حمایت از دولت دوازدهم بوده است و اصلاح طلبان خود به خوبی می دانستند در مجلس به همراه دولت با زندگی و معیشت مردم چه کرده اند!

علی ایحال نتیجه آرا نشان‌میدهد ۵ نماینده از حوزه های سیستان، زاهدان، ایرانشهر اصولگرا بوده و کرسی های حوزه های چابهار، خاش و سراوان را مستقلین تصاحب کرده اند و اصلاح طلبان استان هیچ سهمیه ای در نتیجه این رقابت کسب نکردند؛ حتی سفارش های مراکز خاص هم نتوانست با معرفی افراد بدون رزومه و تخصص در انتخاب مردم و آگاهی آنان خللی ایجاد کند.

نباید فراموش کرد که این نتیجه در حالی رغم خورد که طیف اصلاحات استان بارها سیستان و بلوچستان را اصلاح طلب ترین استان کشور معرفی کرده است و سوپر استار اصلاحات هم با حضورش در این خطه نتوانست اعتماد عمومی مردم را به عملکرد ضعیف دولت و اصلاح طلبان جلب کند تا شاید بتواند کرسی سبزی در بهارستان را برای هم کیشان خود رزرو کند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۲۷۳


ارسال