يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ ,12 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۱
رسمی؛
نتایج آرا انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در ایرانشهر اعلام شد
 
نتایج آرای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه ایرانشهر اعلام شد.
به گزارش عصرهامون ابوذر کوثری در گفت و گو اختصاصی با پایگاه خبری پهره گفت: بیش از ۶۲درصد مردم حوزه انتخابیه ایرانشهر در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شرکت کردند.
وی افزود: مردم حوزه انتخابیه ایرانشهر با شرکت در انتخابات دوم اسفند ماه، بار دیگر با حماسی آفرینی خود، پایبندی شان را به نظام جمهوری اسلامی ایران اعلام کردند.
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر ادامه داد: مجموع آراء حوزه انتخابیه ایرانشهر ۲۲۸۹۷۲ بوده است.
وی خاطر نشان کرد: در این رقابت عبدالناصر درخشان با رای ۹۵۸۹۶ به مجلس شورای اسلامی راه یافت.
این مقام مسئول تصریح کرد: گل محمد بامری با ۵۴۳۱۲رای، محمد سعید اربابی ۴۶۸۹۹ رای، مهراب طوقی۱۰۸۷۷ رأی، عبدالوحید اکرامی۷۸۲۰رای، فيض الرحمن رسولی زاده ۷۱۸۶ رأی به ترتیب در رده های بعدی قرار گرفتند.
این مقام مسئول گفت: یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه ایرانشهر در کمال دقت، صحت، آرامش و امنیت برگزار شد.
وی ضمن تشکر از حضور پرشور مردم، کلیه عوامل اجرایی، نظارتی، بازرسی و حفاظتی و همچنین نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی بیان کرد: امید است نماینده مجلس برگزیده توسط مردم با نگاه باز و آکادمیک به موضوعات مربوط به توسعه ایرانشهر، امورات این شهرستان بیش از گذشته، با هم افزایی نیروهای اثرگذار منجر به گشایش در مشکلات و برنامه ریزی های آتی شود.
کوثری در پایان گفت: الگوی رای دهی در این دوره به نامزدها در حوزه انتخابیه ایرانشهر تطابق بسیار کمی با تفاوت های مذهبی و قومی داشت به گونه ای که پراکنش سبد رای منتخب اول در کلیه مناطق حوزه وسیع ایرانشهر قرار دارد که این مسئله از یک منظر بیانگر رشد نگاه های توسعه محور به جای نگاه های قوم محور یا مذهب محور در این حوزه جغرافیایی وسیع در بین مردم می باشد.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۲۸۹


ارسال