شنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ ,4 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
پس از بررسی آمار صندوق‌های حوزه‌های انتخاباتی در 299 شعبه اخذ رأی، برگزیده این دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان چابهار مشخص و معین الدین سعیدی پیروز این رقابت اعلام شد.
به گزارش عصرهامون، رحمدل بامری؛ فرماندار ویژه شهرستان چابهار در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران بیان کرد: کل آرا صحیح ماخوذه در حوزه انتخابیه چابهار، کنارک، قصرقند و نیکشهر تعداد ۲۰۰ هزار و ۲۵۵ رای بود.

وی با اشاره به اینکه در حوزه انتخابیه چابهار یک انتخابات سالم و در کمال امنیت برگزار شد تصریح کرد: در پایان شمارش آرا، از کل آرای ماخوذه سالم، معین‌الدین سعیدی با مجموع ۹۰ هزار و ۸۶۳ رای به عنوان نفر اول مشخص شده و به مجلس راه پیدا کرد.

فرماندار چابهار افزود: براساس آمار، تعداد آرای سایر نامزدها، محمدانور بجارزهی 75957 رای، عبدالغفور حوت 16656 رای، عبدالسلام مهدی پور 10188 رای، جواد سرگلزائی 1122 رای، محمدعلی قاسمی 639 رای، فرزانه سلطان پور 539 رای و مرضیه کاووسی 207 رای کسب کردند.

وی گفت: تعداد شعبه های کل این حوزه انتخابیه ۲۹۹ شعبه اخذ رای شامل ۱۱۷ شعبه ثابت و ۱۸۲ شعبه سیار بود که 272 هزار نفر در حوزه انتخابی چابهار واجد شرایط رای گیری بودند.

بامری ادامه داد: پنج هزار و ۲۰۰ نفر عوامل اجرایی، نظارتی، بازرسان و نیروهای امنیتی و انتظامی در این شعبات مبادرت به اخذ آرای مردم می کردند.

انتهای پیام/


 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۲۹۴


ارسال