شنبه ۹ فروردين ۱۳۹۹ ,28 March 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۰
مدیرکل آموزش و پرورش سیستان وبلوچستان:
تجهیز122 مدرسه برای اسکان میهمانان نوروزی/ بیش از هزار کلاس درس آماده می شود
 
مدیرکل آموزش و پرورش سیستان وبلوچستان از آمادگی 10 ستاد اسکان شهرستانی در قالب 122 مدرسه برای پذیرش مهمانان در نوروز 99 خبر داد.
به گزارش عصرهامون، حمیدرضا رخشانی دقایقی قبل درجلسه هماهنگی ستاد اسکان میهمانان نوروزی از آمادگی 10 ستاد اسکان شهرستانی در قالب  122 مدرسه و بیش از هزار و 138 کلاس درس برای پذیرش مهمانان فرهنگی در نوروز 99 خبر داد و افزود: تکریم و حرمت گذاری فرهنگیان پرتلاش و صبور، اولویت و وظیفه آموزش و پرورش است.

وی بیان کرد: در جهت ارائه خدمات بهینه به معلمان،مسئولین امر اسکان ضمن برنامه ریزی و نظارت بر کلیه امکانات و فضاها و استفاده از تمامی ظرفیت ها در صدد هستند تا خدمات به نحو شایسته ای در جهت آسایش همکاران فرهنگی با جدیت بیشتر و به صورت هدفمند دنبال شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان درادامه بر رعایت اصول ایمنی و بهداشتی مدارس طرح اسکان،بهسازی و زیباسازی پایگاههای پذیرش در راستای رعایت حقوق شهروندی و تکریم مهمانان،اطلاع رسانی لازم با نصب بنرهای اسکان در ورودی شهرها و محل های مناسب با رویکرد هدایت مسافرین به ستادهای اسکان و تهیه بروشور معرفی جاذبه های گردشگری استان تاکید کرد.

وی خاطرنشان کرد : متقاضیان اسکان ایام نوروز99  در استان سیستان و بلوچستان به منظور ثبت نام می توانند  ازتاریخ  9 تا 23 اسفندماه جاری به سامانه اینترنتی به آدرسwww.eskan.medu.irمراجعه کنند.

گفتنی است در نوروز 98 در ستادهای اسکان شهرستانی، تعداد 16 هزار و 310 خانوار در قالب 58هزار و 853 نفر روز، پذیرش و تکریم شدند.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۳۲۰


ارسال