شنبه ۹ فروردين ۱۳۹۹ ,28 March 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
معاون اموربازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گفت: در جلسه تنظیم بازار تصمیم گیری ها درباره نمایشگاه عرضه مستقیم کالا انجام گرفته و قرار است در نیمه دوم اسفندماه شاهد برپایی این نمایشگاه در زاهدان باشیم.
محمد رفیع سلطانزاده در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: به جهت تنظیم بازار میوه ایام پایانی سال و نوروز 1399، سیب درختی و پرتغال تامین گردید.

معاون معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان افزود : سهمیه در نظر گرفته شده سیب درختی برای استان 300 تن می باشد که از آذربایجان غربی و سهمیه استان در جذب پرتغال تامسون 350 تن می باشدکه  از استانهای شمالی وارد می گردد .

سلطانزاده ادامه داد : تاکنون 274 تن پرتغال تامسون در سردخانه، ذخیره شده است و مابقی پرتغال در نظر گرفته شده بزودی وارد استان خواهد شد.

وی ادامه داد : طی هفته آتی سیب درختی سهمیه استان نیز حمل و تحویل سردخانه های استان خواهد شد .

سلطانزاده خاطرنشان کرد : قیمت گذاری میوه های تنظیم بازار از طریق ستاد تنظیم بازار کشوری در زمان توزیع میوه ابلاغ خواهد شد و زمان توزیع میوه در سطح کشور در ایام پایانی اسفندماه امسال انجام خواهد شد

وی گفت:در جلسه تنظیم بازار تصمیم گیری ها درباره نمایشگاه عرضه مستقیم کالا انجام گرفته و قرار است در نیمه دوم اسفندماه شاهد برپایی این نمایشگاه در زاهدان باشیم.

سلطانزاده با اشاره به اینکه نظارت های بازرسان این سازمان به صورت 24 ساعته از اماکن و واحدهای صنفی درحال اجراست، افزود: درصورتی که در گشت های مشترک فروش لباسهای نامتعارف مشاهده شود قطعا با فروشندگان آنها برخورد جدی صورت خواهد گرفت.

وی درپایان با اشاره به اینکه پویش بدون قیمت نخریم بیان کرد: از هم استانی های عزیز خواستاریم با درنظرگرفتن این پویش از خریداری کالاهای بدون قیمت خودداری کرده و سریعا این تخلف را با شماره 124 درمیان گذاشته تا بازرسان ما سریعا در محل حاضر شده و تخلف عدم درج قیمت و گرانفروشی آن واحد رسیدگی شود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۳۲۴


ارسال