شنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ ,4 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۹
فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران عنوان کرد؛
پاکستان باید پاسخگوی حضور گروهک های تروریستی در خاک خود باشد/پاسخی سخت در انتظار تروریست هاست
 
فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران گفت: اینکه به صورت دزدانه از داخل خاک پاکستان و ارتفاع به برجک های ما تیراندازی می کنند ارزش عملیاتی ندارد و نباید خاک پاکستان محلی برای امنیت گروهک های تروریستی باشد و این کشور باید پاسخ دهد.
به گزارش عصرهامون، سردار پاکپور در حاشیه مراسم تکریم و معارفه قرارگاه منطقه‌ای قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق کشور با اشاره به شهادت دو تن از مرزبانان سیستان و بلوچستان گفت: دشمنان ما که توان رویارو یی مستقیم با ایران را نداشته و از قدرت ما هراس دارند به برخی افراد خودفروخته و تروریست متوسل می شوند تا به صورت کوردلانه اقداماتی بر ضد ایران برای برهم زدن امنیت انجام دهند.

وی افزود: استکبار به دنبال تجهیز ضد انقلاب چه در جنوب شرق کشور و چه در غرب کشور است  تا بتوانند در امنیت کشور خدشه ای به وجود بیاورند اما نمی دانند که مردم این مناطق به عنوان پاسداران، سربازان  و بسیجیان بومی منطقه با قدرت و بصیرت بی نظیر خود جلوی همه آنان ایستاده اند و نخواهند گذاشت تا این افراد خود فروخته اقدامی بر ضد این انقلاب و مردم ایران انجام دهند.

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران اذعان کرد: حادثه شهادت دو مرزبان شیعه و سنی در منطقه پیشین نمونه ای از همین اقدامات کور است که این گروهک های تروریستی به صورت دزدانه از داخل خاک پاکستان و ارتفاع به برجک های ما تیراندازی کرده و عزیزانمان رابه شهادت می رسانند.

وی با تاکید بر اینکه این اقدام کور تروریست ها بی پاسخ نخواهد ماند، تصریح کرد: اینکه به صورت دزدانه از داخل خاک پاکستان و ارتفاع به برجک های ما تیراندازی می کنند ارزش عملیاتی ندارد با این وجود نباید خاک  پاکستان محلی برای امنیت گروهک های تروریستی باشد و این کشور باید پاسخ دهد، همان گونه که ما خود را مسئول میدانیم طرف مقابل نیز باید نسبت به این موضوع مسئول باشد.

سردار پاکپور در پایان با اشاره به امنیت مطلوب و پایدار جنوب شرق کشور، تصریح کرد: در حال حاضر زیرساخت های امنیتی که در طول این ده سال فرماندهانی چون شهید شوشتری، سردار منصوری و سردار مارانی ایجاد کرده اند در کنار نیروهای بومی این منطقه همچون سدی محکم در برابر هرگونه اقدام خرابکارانه ای است و معاندین باید منتظر پاسخ سخت ما در مقابل اقدامات کوردلانه خود باشند.
 
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۳۳۰


ارسال