جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ ,29 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۳۹
یک مقام مسئول اعلام کرد:
صرفه جویی بیش از یک میلیارد ریال با راه اندازی اکیپ خط کشی در سیستان و بلوچستان
 
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان از صرفه جویی یک میلیارد و 800 میلیون ریالی با راه اندازی اکیپ خط کشی در استان خبر داد.
ایوب کرد در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون گفت: این اداره کل به منظور کاهش هزینه ها و استفاده بهینه از اعتبارات، نسبت به راه اندازی اکیپ خط کشی اقدام کرد که این امر صرفه جویی 38 درصدی در مصرف اعتبارات مربوطه را به همراه داشته است.

وی افزود: از اواخر آذر ماه تاکنون عملیات خط کشی توسط نیروهای راهداری و راهسازی این اداره کل در 11 نقطه از محور های مواصلاتی استان جمعاً به طول 120 کیلومتر انجام شده که در صورت اجرا توسط پیمانکار، بالغ بر 4 میلیارد و 800 میلیون ریال هزینه می شد که با این روش، تنها3 میلیارد ریال هزینه شده و این خود مصداق بارز اجرای موفق سیاست اقتصاد مقاومتی است.

 این مقام مسئول ادامه داد : قطعاتی از محورهای مواصلاتی زاهدان - زابل محدوده های حرمک و پل چاه دیوان، سنگان – خاش در محدوده دوراهی آسپیچ تا کورکوه، مهرستان – مدحوک، سراوان – سیرکان، سوران – رحمت آباد، زاهدان – خاش، سراوان – سوران و ناهوک محدوده جالق، زاهدان – میرجاوه و زاهدان – نصرت آباد محدوده گراغه در این مدت توسط اکیپ امانی این اداره کل خط کشی شده اند.

 مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در پایان افزود: خط کشی راه ها از علائم ایمنی محسوب می شوند که به منظور افزایش ایمنی محورها، هدایت صحیح وسایط نقلیه و آگاهی دادن به کاربران جاده بخصوص در شب، تفکیک باندهای رفت و برگشت و کاهش میزان سوانح رانندگی صورت می پذیرد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۳۵۳


ارسال