جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ,4 December 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۰
با حضور جمعی از مسئولان و دانش آموزان دختر؛
مسابقات قرآن دانش آموزان در شهرستان دلگان برگزار شد
 
مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان دختر در شهرستان دلگان برگزار شد.
به گزارش عصرهامون به نقل از صدای بلوچ، مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان دختر با حضور جمعی از مسئولان در شهرستان دلگان سیستان و بلوچستان برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین حسن شیبک امام جمعه موقت دلگان در این مراسم گفت: در این شرایط، یکی از سنگرهایی که نسل جوان با پناه بردن به آن می‌تواند دین خود را حفظ و ارزش‌های دینی را در خود تقویت کنند، سنگر قرآن و اهل بیت(ع) است.

حجت الاسلام شیبک با اشاره به آیاتی از قرآن کریم در خصوص شفاعت این کتاب الهی، عنوان کرد: براساس آیات کلام وحی، قرآن شفاعت‌کننده‌ای است که خداوند متعال شفاعت آن را می‌پذیرد.

امام جمعه موقت شهرستان دلگان اضافه کرد: قرآن مجید به عنوان کتاب آسمانی و معجزه جاوید پیامبر اسلام (ص)، کتاب هدایت بشر به سر منزل مقصود است.

وی خاطرنشان کرد: قرآن را که کلام نازل خداست با تأمل بخوانید ، به فرازهای آن عمل کنید تا بتوانید درمقابل هجمه های دشمن بایستید و از دعا نیز غافل نشوید و از خدا بخواهید که دراین راه شما را یاری کند.

گفتنی است این مسابقات در بخش های قرائت، حفظ عمومی، حفظ پنج جزء ، ده جزء ، بیست جزء ، سی جزء ، تفسیر ، اذان و اقامه برگزار شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۳۵۸
مرجع : عصرهامون


ارسال