شنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ ,4 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل با بیان اینکه هیچ مورد مثبتی در بین دانشجویان دانشگاه زابل از کرونا ویروس جدید مشاهده نشده است، گفت: مردم نسبت به شایعات غیرواقعی در فضای مجازی بی توجه باشند و اخبار موثق را تنها از منابع رسمی دنبال کنند.
به گزارش عصرهامون به نقل از پایگاه خبری اوشیدا؛ با توجه به تعطیلی دانشگاه ها و خوابگاه های دانشجویی در زابل به دلیل پیشگیری از کرونا ویروس جدید بازار شایعات نیز به طور معمول در این زمینه داغ است.

دکتر هادی میرزایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل در گفت وگو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: تعطیلی دانشگاه ها به منزله شیوع کرونا ویروس جدید نیست بلکه به دلیل پیشگیری این ویروس در محیط های عمومی است.

وی افزود: هیچ مورد مثبتی در بین دانشجویان دانشگاه زابل از کرونا ویروس جدید مشاهده نشده است.

میرزایی ادامه داد: نتیجه آزمایش افراد مشکوک هم به تهران ارسال می شود و اگر فرد مشکوک با افرادی در ارتباط بوده باشد به مدت ۱۴ رو تحت مراقبت و قرنطینه قرار خواهند گرفت.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل ضمن تاکید بر این که مردم اخبار موثق را از منابع رسمی دنبال کنند، بیان داشت: شهروندان با توجه به اهمیت این موضوع به طور مداوم دست ها را با آب و صابون بشویید و از دست دادن و روبوسی کردن پرهیز کنند.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۳۷۸


ارسال