يکشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ ,29 March 2020
18
Share/Save/Bookmark
۳
تاریخ انتشار : سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۸
مدیر آموزش و پرورش شهرستان چابهار:
آموزش مجازی رایگان جایگزین آموزش حضوری در مدارس شهرستان چابهار
 
همایون امیری گفت: به دلیل نامشخص بودن وضعیت تعطیلی مدارس بهترین گزینه مناسب برای دانش آموزان کلاس های آنلاین و مجازی رایگان است.
به گزارش عصرهامون، همایون امیری در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران با اشاره به تعطیلی موقت یک هفته ای مدارس بیان کرد: با توجه به نامشخص بودن وضیعت فعالیت مدارس و تعطیلی های مکرر و پس از تعطیلی موقت یک هفته ایی بهترین گزینه برای تحصیل دانش آموزان کلاس های آنلاین و آموزش مجازی است.
 
وی افزود: به جهت جلوگیری از عقب افتادگی دانش آموزان در برنامه زمانبندی شده تحصیل تصمیم گرفتیم تا تمام دانش آموزان مقطع متوسطه اول و دوم شهرستان چابهار آموزش غیر حضوری داشته باشند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان چابهار ادامه داد: دانش آموزان در منزل بصورت رایگان از طریق سامانه Sch125.ir همانند حضور در کلاس درس غیر حضوری آموزش ببینند.

وی گفت: دانش آموزان در دوره متوسطه اول و دوم  با شناسه و رمز مخصوص که قبلاً از طریق مدیران مدارس در اختیارشان قرار داده شده است با ورود به سامانه، کلاس های حضوری از تدریس مجازی رایگان توسط بهترین مدرسان ملی بهرمند می شوند.
 
امیری با اشاره به اینکه ۸۰ درصد اینترنت استفاده شده در این سامانه رایگان است اذعان کرد: تدریس در این سامانه بصورت قابلیت تدریس آنلاین و آفلاین است و هزینه اینترنت زیادی صرف نمی شود.

وی گفت: اتصال به سامانه از طریق انواع رایانه ها، موبایل و تبلت بریا دانش آموزان امکان پذیر است.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۴۰۵


ارسال