دوشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۹ ,6 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۴
هماهنگی طرح نظارتی نوروز در سیستان و بلوچستان
 
وزیر صنعت ، معدن و تجارت در جلسه هماهنگی طرح نظارتی نوروز که از طریق ارتباط الکترونیکی ویدیو کنفرانس با تمامی سازمانهای صمت سراسر کشور برگزار، گردید ، اظهار داشت :در حال حاضر اولویت ما در تنظیم بازار عرضه به موقع کالاست و تولید کشور نیز در شرایط موجود ۲۰ درصد افزایش پیدا کرده است .
به گزارش عصرهامون،  جلسه هماهنگی طرح نظارتی نوروز صبح امروز، 6 اسفند با حضور وزیر و سرپرست سازمان صمت سیستان و بلوچستان از طریق ارتباط الکترونیکی ویدیو کنفرانس برگزار شد.

در این جلسه رحمانی وزیر صنعت ، معدن و تجارت گفت: هیچ کمبودی در تامین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم جهت ایام پایانی سال و نوروز 99 نداریم و هرچقدر که نیاز باشد به بازار تزریق خواهد شد .

رحمانی افزود : شکر به میزان بسیار زیاد ذخیره سازی شده و در سطح کشور به اندازه ی مورد نیاز توزیع خواهد شد.

وی ادامه داد: با توجه به درگیر شدن جامعه با ویروس کرونا، مشکلی به جهت تامین مواد شوینده و ضد عفونی کننده وجود ندارد و واحد‌های بزرگ تولید کننده این مواد در کشور به صورت سه شیفت در حال تولید ، این محصولات مورد نیاز می باشند.

رحمانی در ادامه اعلام نمود : تولید محصولات شوینده و ضد عفونی کننده در کشور به دو برابر افزایش پیدا کرده و این واحدها در جهت رفع نیاز، آمادگی تغییر خطوط تولید خود را دارند.

مدرس خیابانی قائم مقام وزیر صنعت ،معدن و تجارت در این جلسه ،مطرح نمود : مجموعه تنظیم بازار در سطح کشور با توجه به شوک هایی که طی سال‌جاری به بازار وارد شد از جمله قیمت بنزین ، تغییرات نرخ ارز و ... عملکرد خوبی داشته است و امیدواریم تا در این ایام پایانی سال و التهاباتی که به دلیل ویروس کرونا بوجود آمد به خوبی عمل کنیم.

وی ادامه داد : برنامه ریزی ها به جهت طرح نظارتی نوروز از دی ماه امسال کلید خورده ، و از لحاظ تامین کالا در سطح قابل قبولی در سطح کشور قرار داریم.

مدرس خیابانی افزود : اولویت در تنظیم بازار ، تمرکز بر مراکز نگهداری کالا می باشد تا احتکاری صورت نگیرد که با توجه به سامانه های موجود تمامی انبارهای کشور رصد خواهند شد.

گفتنی است : این جلسه با حضور سرپرست سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان ، نمایندگان دادستان عمومی انقلاب مرکز استان ، تعزیرات حکومتی استان ، مدیر بسیج اصناف استان ، نماینده اصناف و بازاریان مرکز استان ، رییس اتاق اصناف مرکز استان و رییس انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان ، برگزار شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۴۰۷


ارسال