پنجشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۹ ,9 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
مجتبی شجاعی با بیان اینکه توان بهداشتی و درمانی کشورمان بسیار بالا است، گفت: قطعا کرونا با همت و هم افزایی ملی در ایران نابود خواهد خورد.
به گزارش عصرهامون، مجتبی شجاعی در گفتگو با خبرنگار صدای بلوچ بیان کرد: کلیه ادارات و بانکها و مراکز دولتی دلگان مکلف به گندزدایی و ضدعفونی کردن محیط کار و نصب اعلانهای اطلاع رسانی کرونا با هماهنگی شبکه بهداشت و درمان دلگان هستند ، و با مدیرانی که در این زمینه کوتاهی و درنگ کنند برخورد می شود.

این مسئول گفت: شبکه بهداشت دلگان آماده باش و اقدامات خوبی در راستای تنویر و اطلاع رسانی و کنترل و مراقبت در حال انجام است و هیچ موضوعی از اولویت بالاتری نسبت به سلامت مردم برخوردار نیست.

فرماندار دلگان با بیان اینکه ما مسئولین میبایست خودمان صف اول مبارزه و همچنین مراقبت از جامعه باشیم، ادامه داد: از امروز ضد عفونی کردن مدارس شهرستان دلگان شروع شده است.

وی اضافه کرد: تیمی نیز از مراجع ذیصلاح رصد و مراقبت فضای مجازی را در سطح شهرستان بر عهده گرفته و در صورت ضرورت اقدامات قانونی با هماهنگی مقام قضایی در خصوص افراد غیرمسئول که اقدام به آمارسازی، نشر اخبار کذب و شایعه پراکنی و ماجراجویی میکنند صورت خواهد گرفت.

وی عنوان کرد: اظهارنظرهای پزشکی صرفا میبایست از طریق رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان صورت پذیرد و منبع و مرجع اطلاع رسانی این موضوع، شبکه بهداشت و درمان است و کلیه امکانات دلکان در اختیار شبکه بهداشت و درمان شهرستان می باشد.

این مسئول با بیان اینکه توان بهداشتی و درمانی کشورمان بسیار بالاست تصریح کرد: ملت ایران دشمنان سخت تر را شکست داده اند و قطعا کرونا با همت دانشمندان کشور ،جامعه پزشکی، مسئولین و همراهی مردم در ایران شکست خواهد خورد.

شجاعی خاطرنشان کرد: خوشبختانه هوا در دلگان رو به گرمی است و از آنجایی که این ویروس در مقابل گرما حساس و شکست پذیر است، این‌خود میتواند روند مهار و شکست این ویروس را تندتر کند.

انتهای پیام
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۴۷۰
مرجع : عصرهامون


ارسال