يکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ,31 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۶
معاون دادستان زاهدان خبر داد:
تشکیل تیم ویژه نظارت بر عرضه ماسک و مواد شوینده/ با محتکران به شدت برخورد می شود
 
معاون و جانشین دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان از تشکیل تیم ویژه نظارت بر عرضه ماسک و مواد شوینده خبر داد و گفت: با محتکران به شدت برخورد می شود.
به گزارش عصرهامون، در روزهای اخیر شیوع گسترده کرونا در نقاط مختلف دنیا و انتقال سریع این ویروس، نگرانی هایی را در پی داشته است.

ورود این ویروس مرموز به کشور ما نیز باعث شده تا از با افزایش تقاضای مردم برای خرید کالاهایی نظیر ماسک و مواد شوینده، برخی سودجویان دست به اقدامی نادرست بزنند و با احتکار این قبیل کالاها، موجب کمیاب شدن و گرانی آن در سطح مکان های عرضه شوند.

حرکتی غیر انسانی که موجی از نارضایتی های عمومی را در سیستان و بلوچستان به همراه داشته و مردم را نسبت به آن معترض کرده.

جمعی از مخاطبان عصرهامون؛ نیز با تماس و ارسال پیام های گسترده به این پایگاه خبری، خواستار رسیدگی هر چه سریع تر به این مشکل شدند.

بر همین اساس خبرنگار عصرهامون طی تماسی با معاون و جانشین دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان اقدام به انعکاس نظرات و شکایات مردمی کرد.

علی اکبر صفر زاده در این خصوص گفت: حسب رصدهای صورت گرفته و گزارشات موثق در خصوص احتکار ماسک و مواد ضدعفونی در برخی مراکز رسمی و غیر رسمی، تیم ویژه ای متشکل از دادستانی، تعزیرات، پلیس اطلاعات،معاون نظارت دانشگاه علوم پزشکی تشکیل و از امروز تمامی مراکز احتمالی زیر ذره بین نظارتی قرار خواهند گرفت.

وی افزود: در صورت تائید احتکار و یا هرگونه گران فروشی در خصوص محلول های دست ساز ضمن پلمپ مرکز نسبت به معرفی متخلفان به دادستان اقدام می شود.

معاون و جانشین دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان تاکید کرد: این دادستانی بدون اغماض و مماشات با متخلفان برخورد خواهد کرد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۴۷۲


ارسال