يکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ,31 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۴
فرماندار زابل :
با احتکار کنندگان ماسک برخورد قانونی خواهد شد/مردم هیج محصولی را نباید گران بخرند
 
فرماندار زابل گفت: در بحث بیماری کرونا که شایعه شده بود در زابل یک فوتی وجود دارد ، این خبر تکذیب می شود و خوشبختانه هیچ موردی مثبتی از ویروس کرونا در این شهرستان وجود ندارد.
به گزارش عصر هامون؛ به نقل از پایگاه خبری اوشیدا ؛ آئین افتتاح شورای حل اختلاف بنجار با حضور فرماندار زابل در این شهر برگزار شد.
غلامرضا گنجی فرماندار شهرستان زابل گفت: حضور پرشور مردم در انتخابات یازدهمین مجلس شورای اسلامی پیام های روشنی به دشمنان این آب و خاک داد.
وی افزود: بیشترین مشارکت استان را در حوزه سیستان شاهد بوده ایم که ۶۸ درصد مردم به پای صندوق های رای رفتند.
فرماندار زابل گفت: دشمنان انقلاب اسلامی تبلیغات بسیار گسترده ای برای نا امیدی مردم و عدم حضور آنها به پای صندوق های رای کشیده بودند که با حضور چشم گیر مردم این نقشه ها عملی نشد.
وی ادامه داد : در بحث بیماری کرونا نیز که شایعه شده بود در زابل یک فوتی وجود دارد ، این خبر تکذیب می شود و خوشبختانه هیچ موردی مثبتی از ویروس کرونا در این شهرستان وجود ندارد.
وی ادامه داد: مردم اخبار موثق را از کانال های رسمی و روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی دنبال کنند.
گنجی اظهار کرد: با توجه به اینکه گلایه های مردمی در خصوص کمبود ماسک و محلول های ضد عفونی کننده شنیده می شود تیمی متشکل از تعزیرات بازرگانی و دانشگاه علوم پزشکی تشکیل شده است تا با احتکار کنندگان برخورد قانونی شود.
فرماندار زابل همچنین عنوان کرد: مردم سعی کنند تا حد امکان در مکان های پر تجمع و از فعالیت های ورزش در سالن ها و استخر ها دوری کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۴۸۱


ارسال