يکشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ ,29 March 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۸
واکنش بنیاد شهید چابهار به حذف نام یک شهید؛
اسم خیابان شهید دلگشا در شهرداری چابهار ثبت نشده است
 
ملیحه رضایی گفت: در واکنش به خبر حذف نام یک شهید از خیابان های شهر گفت: طبق اسناد موجود اسم خیابان یا کوچه ای به نام "شهید دلگشا" در شهرداری چابهار ثبت نشده است.
به گزارش عصرهامون، ملیحه رضایی؛ رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان چابهار در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران با اشاره به شایعه مبنی بر حذف نام یک شهید از یک خیابان بیان کرد: چند روزی در فضای مجازی پیامی حاوی حذف نام شهید و نامگذاری جدید کوچه ای در محله عثمان آباد دست به دست می چرخدکه طبق اسناد موجود اصلا اسم کوچه یا خیابانی به نام "شهید دلگشا" در شهرداری چابهار ثبت نشده است.
 
وی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب که " نگذارید غبارهای فراموشی روی این خاطره‌های گرامی را بگیرد "تصریح کرد: موضوع را در کمترین زمان از شورای اسلامی و شهرداری چابهار پیگیر شده ایم و جلسه ای با شورای شهر در این رابطه برگزار شد.
 
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان چابهار افزود: با توجه به استعلامی که در دهه هفتاد از بنیاد شهید گرفته شده و کمیته ای که برای نامگذاری خیابان های شهر برگزار شده اسمی در لیست شهدای چابهار به نام این شهید وجود ندارد.
 
رضایی با بیان اینکه مدارک مربوطه به نماینده خانواده شهدا و ایثارگران ارائه شده است،گفت: امنیت و آسایش نظام جمهوری اسلامی، حاصل خون شهدایی است با اخلاص و از خودگذشتگی، به همه ما درس شهامت و شجاعت دادند.

وی خاطرنشان کرد: همه ما باید به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت کمک کنیم  بر این اساس از شهروندان خواستار آنیم تا قبل از ارسال اخبار نسبت به درستی و وثوق آن اطمینان خاطر داشته باشند و با پخش اخبار نادرست و شایعات فضا را برای ضد انقلاب مهیا نکنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۵۰۹


ارسال