چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ ,27 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۵
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر:
بیمارستان امام علی(ع) آماده ارائه خدمات به موارد مشکوک /رعایت اصول بهداشتی سدی در برابر کرونا است
 
ابراهیم جنگی زهی گفت: تمهیدات و تدابیر لازم برای مقابله با کرونا در حوزه دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در ایام نوروز اندیشیده شده است.
به گزارش عصرهامون، ابراهیم جنگی زهی، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره با اشاره به فرا رسیدن سال نو و حضور میهمانان نوروزی در چابهار بیان کرد: از فعالیت های محیطی، نظارتی و کلیه مراکز عرضه مواد غذایی و فاسد شدنی، توسط پرسنل بهداشت محیط به طور مکرر سرکشی انجام صورت خواهد گرفت.

وی افزود: با توجه به احتمال شیوع کرونا باید از عرضه قلیان در همه مکان ها خودداری می شود و این مورد در چابهار به صورت کامل انجام شده است.
دبیر طرح سلامت نوروزی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر ادامه داد: نانوایی ها، عمده فروشی ها، رستوران ها و کلیه مراکز عرضه مواد غذایی باید در خرید و عرضه این کالاها دقت کافی داشته باشند و کارشناسان بهداشت محیط باید با حساسیت و دقت نظارت های خود را انجام دهند.

وی تصریح کرد: جهت دسترسی آسان مراجعه کنندگان به مراکز بهداشتی و درمانی که خدمات شبانه روزی ارائه می کنند، نصب تابلوهای راهنما ضروری می باشد.

جنگی زهی تصریح کرد: آمادگی لازم در بیمارستان امام علی (ع) جهت درمان بیماران از چند هفته قبل ایجاد شده و در اورژانس بیمارستان، ساماندهی و اقدامات لازم صورت گرفته است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در پایان با تاکید بر اینکه مردم باید خونسردی خود را حفظ کرده و به کادر درمانی و دیگر دستگاه های مربوطه اعتماد کنند،خاطر نشان کرد: بسیج تمامی امکانات و منابع جهت حفظ سلامت مردم به کار گرفته شده است و به سلامت جامعه که خط قرمز این حوزه می باشد هیچ لطمه ای به شهروندان با رعایت نکات بهداشتی وارد نمی شود.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۶۰۷


ارسال