دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ ,29 November 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۲
در راستای رفاه حال مسافران نوروزی؛
آغازعملیات روکش آسفالت سرد مسیر کوه خواجه به روستای فیروزه ای شهرستان هامون
 
سرپرست اکیپ راهسازی و راهداری وحدت سیستان از آغاز عملیات روکش آسفالت سرد در مسیر روستایی کوه خواجه – فیروزه ای شهرستان هامون به طول 9 و نیم کیلومتر خبر داد.
 رحمت نارویی در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون گفت: عملیات روکش آسفالت سرد این مسیر مهم توریستی و گردشگری درحال انجام بوده و تا قبل از نوروز 1399 آماده بهره برداری و خدمات رسانی به شهروندان و مسافران گرامی منطقه شود.

وی بیان کرد: انجام روکش آسفالت محورهای مواصلاتی با هدف ارتقای ایمنی تردد و رفاه حال مسافران به صورت مستمر توسط نیروهای این اکیپ انجام می شود.

حامد سروری نیا، سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان هامون نیز در همین رابطه گفت: طرح های راهداری بسیاری در این شهرستان در حال انجام است به طوری که علاوه بر عملیات روکش آسفالت سرد مسیر روستایی کوه خواجه – فیروزه ای، پر کردن درز های آسفالت محور زابل – زاهدان در محدوده حوزه استحفاظی این شهرستان در اولویت کاری این اداره قرار دارد.

وی افزود: همچنین در هشت نقطه از محور مواصلاتی زابل – زاهدان در حوزه این شهرستان نصب شیار لرزاننده جمعاً به طول سه هزار متر در حال انجام بوده تا با افزایش ضریب هوشیاری رانندگان، شاهد ارتقاء ایمنی تردد در این مسیر باشیم.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۶۶۰


ارسال