جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ,4 December 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۲
مدیرکل راهداری سیستان وبلوچستان:
استقرار اکیپ های راهداری در محورهای مواصلاتی به معنای تشویق به سفر نیست
 
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت: استقرار اکیپ های راهداری در محورهای مواصلاتی به معنای تشویق شهروندان به انجام سفر نیست.
ایوب کرد، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون افزود:‌ استقرار اکیپ های راهداری در محورهای مواصلاتی برحسب وظیفه ذاتی این اداره کل بوده و‌منافاتی با انجام نشدن سفرهای نوروزی ندارد.

وی بیان کرد: این اداره کل همگام با سایر دستگاه های متولی خدمات جاده ای، همواره برحسب وظایف قانونی خود اقدام به استقرار تیم های نظارتی و اکیپ‌های راهداری در محورهای مواصلاتی استان می نماید و این موضوع مختص نوروز نمی باشد به ویژه که در سال جاری به دلیل شرایط ناشی از شیوع بیماری کرونا هیچگونه خدمات اسکانی در راهدارخانه های استان ارائه نمی شود.

این مقام مسئول بیان کرد: در این راستا همکاران این اداره کل با رعایت کلیه جوانب بهداشتی، جهت نظارت بر ایمنی تردد و تسهیل خدمات مربوطه علی الخصوص جابجایی کالاهای ضروری در محورهای مواصلاتی حضور دارند.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تاکید کرد: با در نظر گرفتن شرایط پیش آمده ناشی از شیوع ویروس کرونا و لزوم پرهیز از سفرهای جاده ای، از هموطنان گرامی درخواست می شود از تردد های غیر ضروری جداً خودداری کنند.


کرد خاطر نشان کرد: راهداری فعالیتی شبانه روزی است که تابع زمان و شرایط آب و هوایی نیست و همکاران خدوم و پر تلاش ما در باران های سیل آسا،‌ کولاک برف، طوفان های شدید شن و ماسه و سرما و گرما، به صورت شبانه روزی آماده باش بوده و در جاده ها حضور دارند و برای تأمین شرایط تردد ایمن و خدمات رسانی به کاربران جاده تلاش می کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۷۴۶


ارسال