سه شنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ ,7 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۰۱
بخشدار بزمان؛
شهروندان از تجمع در اماکن عمومی پرهیز کنند
 
فرشاد فرح منش گفت: شهروندان برای پیشگیری و جلوگیری از افزایش گسترش ویروس کرونا باید از تجمع و تردد بی‌مورد در اماکن عمومی پرهیز کنند.
به گزارش عصرهامون؛ فرشاد فرح منش، بخشدار بزمان در گفت و کد با خبرنگار پهره بیان کرد: باتوجه به اهمیت مبارزه با ویروس کرونا برگزاری هرگونه مراسم و جشن که منجر به تجمع می شود ممنوع است و با مسئول برگزار کننده آن جشن و یا مراسم برخورد جدی می شود.
وی یکی از مهم ترین راه های مبارزه با ویروس کرونا را رعایت نکات بهداشتی و ماندن در منزل عنوان کرد و افزود: باتوجه به سرعت انتقال سریع کرونا در فضاهای عمومی، مردم باید از هر گونه تجمع که باعث سرعت و رشد بیشتر این بیماری می شود، خودداری کنند.
بخشدار بزمان ادامه داد: مردم بخش بزمان شهرستان ایرانشهر درصورت مشاهده اطلاع رسانی تا برخورد سریع و قاطع انجام شود.
وی تصریح کرد: بی‌توجهی شهروندان به توصیه‌های پزشکی و تردد و تجمع آن ها در اماکن عمومی باعث شده تا سرعت انتشار ویروس کرونا افزایش یافته و آمارهای مبتلایان به این بیماری روند صعودی داشته باشد.
فرح منش با بیان این که خارج نشدن از منزل به طور حتم قطع کننده زنجیره شیوع کرونا خواهد بود، خاطر نشان کرد: برای شکست کرونا و جلوگیری از انتقال آن باید تا حد ممکن در منزل ماند تا زنجیره ابتلا به بیماری قطع شود.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۷۷۵


ارسال