چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ ,27 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۵
در گفت وگوی اختصاصی با عصرهامون مطرح شد؛
آب، برق و گاز مشترکین بدهکار تا پایان اردیبهشت قطع نمی شود/عدم اخذ اجاره بها ازاماکن دولتی
 
عباسعلی ارجمندی،جانشین استاندار سیستان و بلوچستان در ستاد استانی مدیریت بحران کرونا گفت: طبق مصوبه ستاد مبارزه با بیماری کرونا، آب، برق و گاز مشترکان بدهکار تا پایان اردیبهشت ماه سال ۹۹ قطع نمی شود.
عباسعلی ارجمندی در گفت و گوی اختصاصی با عصرهامون با اشاره به مصوبات جلسه ستاد مبارزه با بیماری کرونا بیان کرد: در این نشست بانک ها و شرکت های نفت مکلف به رعایت اصول بهداشتی باجه ها، عابر بانک ها و جایگاه های عرضه سوخت شدند.

وی تعطیلی بازارهای پر تردد و پر جمعیت شامل بازارهای هفتگی، مراکز عرضه پوشاک دسته دوم و دکه بازارها را از دیگر مصوبات این جلسه اعلام و اظهار کرد: همچنین مقرر شد کاهش مکاتبات کاغذی در دستور کار دستگاه های اجرایی قرار گیرد و بخش اعظم فعالیت ها از طریق دولت الکترونیک انجام شود.

به گفته مدیر ستاد بحران استانداری، کلیه دستگاه هایی اجرایی موظف شدند که با دانشگاه های علوم پزشکی زاهدان، زابل و ایرانشهر همراهی کامل و جامعی داشته باشند.

ارجمندی ادامه داد: در این جلسه مصوب شد اجاره بهای اماکن دولتی واگذار شده به بخش خصوصی تا اطلاع ثانوی اخذ نشود زیرا تعطیل و دچار ضرر و زیان شده اند.

به گفته وی، از ظرفیت تجار برای واردات کالاهای پزشکی و بهداشتی استفاده می شود و مقرر شد دستگاه های مرتبط این موضوع را در دستور کار و اولویت خود قرار دهند. جانشین استاندار در ستاد استانی مدیریت بحران کرونا با بیان این که شهرداری ها باید با همکاری نیروهای انتظامی نسبت به جمع آوری معتادان متجاهر اقدام کنند اضافه کرد: طبق مصوبه این نشست از ظرفیت خیران نیز در راستای مبارزه با بیماری کرونا استفاده می شود که این اقدام در حال انجام است و مجموعه هیات آل یاسین در سیستان به خوبی کار خود را آغاز کرده و امروز هم تعدادی از نیروهای جهادی با مدیریت بسیج سازندگی استان در زاهدان اقدام به ضدعفونی معابر عمومی و مکان های پرتردد کردند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۸۶۲


ارسال