چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ ,27 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۹
آخرین آمار مبتلایان بیماری کرونا در سیستان و بلوچستان
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: تا این لحظه تعداد موارد مثبت آزمایشگاهی بیماری کرونا در استان سیستان و بلوچستان، 44 مورد است.
دکتر سید محمد هاشمی شهری با اشاره به آخرین آمار مبتلایان به بیماری کرونا در سیستان و بلوچستان، به خبرنگار عصرهانون گفت: تا ساعت 15:00 امروز چهارشنبه 21 اسفند ماه تعداد موارد مثبت آزمایشگاهی بیماری کرونا در استان سیستان و بلوچستان، 44 مورد و در منطقه تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی زاهدان 31 مورد می باشد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان افزود: این تعداد فقط شامل موارد مثبت و تائید شده آزمایشگاهی است و برخی از بیماران که دارای علائم بیماری هستند با تشخیص بالینی پزشکان محترم متخصص تحت درمان و مراقبت لازم قرار گرفته اند.

وی ادامه داد: از مجموع 31 بیمار با تست کرونای مثبت 9 نفردر بیمارستان بستری هستند و 21 نفر نیز پس از دریافت خدمات درمانی مرخص شده اند و متاسفانه در این مدت، یک نفر از بیماران با آزمایش کرونای مثبت جان خود را از دست داده است.

هاشمی شهری با اشاره به اینکه آمار هم استانی هایی که در سایر استان ها به مراکز درمانی مراجعه و تحت درمان قرار می گیرند نیز به سرجمع آمار استان سیستان و بلوچستان اضافه می شود، تصریح کرد: همچنین یک نفر از اهالی سیستان و بلوچستان که در استان خراسان رضوی به بیمارستان مراجعه کرده و در همان استان فوت کرده بود نیز در چند روز گذشته با رعایت شراط بهداشتی در زادگاه خویش به خاک سپرده شد.

انتهای پیام/

 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۸۶۳


ارسال