چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ ,27 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۴
تعداد ۱۱ مورد بیمار مبتلا به کورونا ویروس در سیستان شناسایی شد
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل آمار جدید مبتلایان به ویروس کرونا در سیستان را اعلام کرد.
به گزارش عصرهامون؛ دکتر هادی میرزایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت : بر اساس نتایج نمونه های اخذ شده از موارد مشکوک تا امروز ۲۱ اسفند ۹۸ تعداد ۱۱ بیمار کوروناویروس (مثبت) در منطقه سیستان شناسایی شد.

وی افزود:از این تعداد ۸ مورد توسط تیم های بهداشتی درمانی دانشگاه شناسایی و به بیمارستان امیر المومنین (ع) زابل ارجاع و نهایتا در بیمارستان تنفسی سینا بستری شده و تحت درمان قرار گرفته اند که خوشبختانه ۴ نفر با حال عمومی خوب از بیمارستان مرخص شده اند.

میرزایی گفت: همچنین ۳ بیمار از منطقه سیستان نیز در بیمارستان بوعلی زاهدان تحت درمان قرار گرفته اند که ۲ بیمار با حال عمومی خوب مرخص شده و یک نفر بستری می باشد.

وی ادامه داد: با توجه به ارتباط مستقیم همه موارد مثبت منطقه سیستان با مسافرین ورودی از سایر نقاط کشور, از همه هموطنانی که قصد مسافرت به شهرهای حوزه سیستان را دارند استدعا دارم برای حفظ سلامت خود, خانواده و مردم سیستان مسافرت خود را لغو نمایند.

رئیس دانشگاه در پایان از مردم منطقه سیستان درخواست کرد هشدارهای بهداشتی در زمینه بیماری کورونا را جدی بگیرند و از تردد بی مورد در اماکن عمومی و معابر جدا خودداری نمایند.

انتهای پیام/
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۸۶۹


ارسال