چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ ,27 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۱۳
تلاش بی وقفه جهادگران بسیجی در روزهای کرونایی؛
سپاه همگام با مردم هم پا با مدافعان سلامت
 
در روزهای کرونایی، گروه های جهادی شهرستان زابل متشکل از بسیجیان انقلابی برای ضد عفونی کردن معابر وارد عرصه نبرد با این بحران شده اند.
به گزارش عصرهامون به نقل از  پایگاه خبری اوشیدا؛ با شیوع ویروس کرونا در کشور این روزها پزشکان و کارکنان بیمارستان ها لقب مدافعان سلامت گرفته اند چرا که با وجود آگاهی از خطرات این ویروس، در خط مقدم مقابله با آن قرار دارند.

مدافعان سلامت در این روزها به جزئی از تاریخ ایران تبدیل خواهند شد، چرا که بعد از جنگ تحمیلی رشادت این افراد مهمترین جان فدایی برای ملت بوده به گونه ای که فضا همان حال و هوای جبهه است اما مکان و دشمن این بار فرق می کند، سفیدپوشان عرصه سلامت پا در رکاب خاکی پوشان هشت سال دفاع مقدس گذاشته‌اند تا ملت ایران را از یک بحران دیگر خارج کنند.

در همین راستا نیز گروه‌های جهادی همانند همیشه برای رفع مشکلات وارد عرصه نبرد و کمک رسانی به مردم شده اند، گروه هایی که متشکل از جوانان انقلابی و بسیجی است وبرای ضد عفونی کردن معابر به میدان آمده اند.

موسی سنچولی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زابل در این خصوص گفت: گروه‌های جهادی با همکاری برخی از ادارات در تامین مواد ضدعفونی کننده فعالیت خود را در مکان های پر تردد آغاز کرده اند.

وی افزود: کلیه دستگاه های عابر بانک، بازار زابل، مطب پزشکان، داروخانه ها و مکان های پر تجمع به صورت مداوم ضدعفونی می شود.

سنچولی خاطر نشان کرد: با توجه به اهمیت سلامت شهروندان، بسته های بهداشتی شامل دستکش، مواد ضدعفونی کننده و ماسک به خانواده های نیازمند اهدا شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زابل بیان کرد: همچنین بسته های معیشتی سپاه نیز در بین خانواده های نیازمند توزیع شده است تا شهروندان تا حد امکان از منازل خود خارج نشوند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۸۷۱


ارسال