چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ ,27 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۵
از ابتدای سال تاکنون رخ داد؛
صدور حدود 20 هزار فقره گواهینامه الکترونیکی مهارتی در سیستان وبلوچستان
 
خداداد اولیایی،مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای سیستان وبلوچستان گفت: حدود 20هزار نفر از متقاضیان آموزش های مهارتی در استان درسال98 گواهینامه الکترونیکی دریافت کردند.
خداداد اولیایی در تشریح این خبر به خبرنگار عصرهامون بیان کرد: 36 هزار و 200 نفر در آزمون های تفاهمنامه، صنعت ساختمان، هماهنگ کاغذی و آنلاین الکترونیک شرکت کردند که از این تعداد 20هزارنفر موفق به دریافت گواهینامه الکترونیک شدند.

وی افزود: گواهینامه‌های سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور از سال 1392 به صورت استعلام الکترونیکی در سامانه پورتال سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور قابل رویت چاپ و دریافت می باشد.

این مقام مسئول تصریح کرد: بیش از21 هزار و 970 نفر در آزمون هماهنگ کاغذی ثبت نام کردندکه از این تعداد برای  12 هزار و650 نفر گواهینامه صادرشد همچنین تعداد 10 هزار و 330نفر در آزمون آنلاین الکترونیکی ثبت نام کردند و برای بیش از 4 هزار و604 نفر از آنها گواهینامه مهارتی صادر شد.

اولیایی خاطرنشان کرد: در آزمون صنعت ساختمان 3هزار و490 نفرثبت نام کردند که از این تعداد 2 هزار و277نفر درآزمون قبول شدند و برای آنها پروانه مهارت صادر شد همچنین564 نفر در آزمون های تفاهمنامه ثبت نام نمودند که از این تعدادحدود 430 نفرموفق به دریافت گواهینامه صلاحیت حرفه ای شدند.

گفتنی است بنا بر هماهنگی های بعمل آمده و برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا کلیه آزمون های اسفند ماه 98 لغو و به سال آتی موکول شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۸۸۲


ارسال