يکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ,31 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۸
معاون بازآفرینی و مسکن اداره کل راه و شهرسازی؛
آغاز ثبت نام مسکن ملی در سیستان و بلوچستان/شهروندان نیاز نیست از منزل خارج شوند
 
ابوالفضل مهدیار گفت: ثبت نام اقدام ملی مسکن از ساعت 10 امروز به دو روش سایت و سامانه پیامکی در سیستان و بلوچستان آغاز شد.
 ابوالفضل مهدیار معاون بازآفرینی و مسکن اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون، با اشاره به آغاز ثبت نام مرحله سوم مسکن ملی در استان، بیان کرد: متقاضیان مرحله سوم ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن از ساعت 10 صبح امروز آغاز شده است و شهروندان می توانند با یکی از روش‌های سامانه طرح اقدام ملی مسکن به نشانی Tem.mrud.ir و سامانه پیامکی ۳۰۰۰۷۳۶۴۰ می‌توانند نسبت به نام نویسی اقدام کنند.

وی افزود: در این مرحله تکمیل ظرفیت وجود نداشته و هرتعدادی از مردم که مایل به ثبت نام باشند می توانند در سایت ثبت نام کنند.

مهدیار با تاکید بر اینکه نیازی به خروج از منزل برای ثبت نام در سامانه نیست، اذعان کرد: لازم به ذکر است افرادی که از منزل نمی توانند در سایت ثبت نام کنند تنها با ارسال کد ملی سرپرست خانواده به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۷۳۶۴۰ می توانند ثبت نام کرده و پس از پایان شیوع کرونا اقدام به تکمیل مدارک در سایت کنند.

وی ادامه داد: افراد ثبت نام شده پس از پایان زمان قانونی توسط قرعه کشی برای تکمیل مدارک و دیگر اقدامات انتخاب شده و پیامک آن برایشان ارسال خواهد شد.

معاون بازآفرینی و مسکن اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه هرگونه اطلاع رسانی از طریق سامانه پیامکی این مرکز انجام می شود، تصریح کرد: در این مرحله نیاز به واریز هیچ پولی نیست و تنها افرادی که ثبت نام آنان تایید می شود برای تکمیل مدارک فراخوانده می شوند.

وی خاطرنشان کرد: ثبت نام از متقاضیان تا اخرین نفر ادامه خواهد داشت و شهروندان بدون نگرانی اقدام به ثبت نام در سامانه و یا ارسال کد ملی به سامانه پیامکی کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۸۸۳


ارسال