چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ ,27 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۲
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبرداد
دستگیری عاملان شهادت مأمور نیروی انتظامی در "نیکشهر"
 
سردار محمد قنبری از دستگیری عاملان شهادت ستواندوم "امیر درویشی ادیمی" از مأموران غیور نیروی انتظامی شهرستان "کنارک" خبر داد.
سردار محمد قنبری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در تشریح خبر فوق به خبرنگار عصرهامون گفت: در تاریخ 6 دی ماه سال جاری ستواندوم "امیر درویشی ادیمی" از مأموران جان برکف فرماندهی انتظامی بخش "زر آباد" شهرستان "کنارک" حین انجام مأموریت در یکی از جاده های فرعی محور "زرآباد-نیکشهر" در کمین اشرار مسلح، گرفتار و به طرزی ناجوانمردانه به شهادت می رسد.

وی افزود: با شهادت این مأمور غیور ناجا بلافاصله تیمی مجرب از مأموران پلیس امنیت عمومی استان مأمور شناسایی و دستگیری عاملان این جنایت شده و تحقیقات خود را برای دستگیری آنها آغاز کردند.

فرمانده انتظامی استان بیان کرد: تحقیقات پلیس برای شناسایی و دستگیری این اشرار ادامه داشت تا اینکه روز گذشته اخباری مبنی بر حضور آنها در یکی از بخش های شهرستان "نیشکهر" به دست آمد.

قنبری تصریح کرد: بلافاصله به منظور دستگیری متهمان تمامی راه های اصلی و فرعی این بخش  مسدود شد که این قاتل را سوار بریک دستگاه وانت تویوتا، در یکی از جاده های روستایی این بخش روئیت و آنها را در یک عملیات غافلگیرانه و ضربتی دستگیر کردند.

این مقام مسئول با اشاره اعتراف این اشرار به شهادت مأمور جان برکف ناجا خاطر نشان کرد: تحقیقات از این 3 شرور جانی که سوابق متعددی در شرارت، حمل سلاح گرم و قاچاق مواد مخدر، در سطح استان دارند برای کشف دیگر جرایم ارتکابی همچنان ادامه دارد.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۸۸۵


ارسال