چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ ,27 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۳
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان چابهار:
مسیر ورودی چابهار با هدف سلامت مردم مسدود شده است/ نصب علائم هشدار دهنده درمحورهای ورودی شهرستان چابهار
 
رحمدل بامری گفت: مسدود شدن جاده ورودی چابهار با هدف سلامتی مردم انجام شد و درک متقابل مسافران را طلب می کند.
به گزارش عصرهامون رحمدل بامری؛ معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان چابهار در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران، با بیان اینکه  تمامی مراکز تفریحی و گردشگری این شهرستان تا اطلاع ثانوی تعطیل است بیان کرد: از هموطنان درخواست داریم به منظور شیوع کرونا ویروس در ایام تعطیلات و نوروز به شهرستان چابهار سفر نکنند.

وی افزود: باتوجه به شیوع کرونا ویروس و لزوم توجه به توصیه های ایمنی ستاد مقابله با این بیماری و پیشگیری از آن و برای حفظ سلامتی خود از سفر کردن خودداری کنند و همچنین اداره راه وحمل ونقل جاده ای چابهار با نصب علائم هشدار دهنده درمحورهای ورودی شهر تمهیدات لازم را انجام داده است.

فرماندار چابهار ادامه داد: با همراهی، همدلی، ایجاد امید در جامعه و رعایت دو اصل مهم رعایت بهداشت فردی و در خانه ماندن و همچنین در صورت جدی گرفتن خطرات ابتلاء به این بیماری می توانیم ویروس کرونا را شکست دهیم.

وی گفت: اگر تک تک ما نسبت به کنترل و پیشگیری ویروس کرونا احساس مسئولیت نکنیم و پیام های بهداشتی را جدی نگریم، بدون شک این مهمان نا خوانده به سراغ ما نیز خواهد آمد.

مسافران برای حفظ سلامتی خود و آحاد جامعه از سفر به چابهار پرهیز کنند

بامری با اشاره به تصمیم گیری ستاد بحران در شهرستان تصریح کرد: پیشنهاد لغو و کاهش پروازهای کشوری به فرودگاه کنارک - چابهار و بالعکس و انعکاس موضوع به استاندار و دستورات و پیگیری مجدانه داده شده است و بزودی شاهد اقدام مثبت و موثر در این خصوص خواهیم بود.

وی ادامه داد: شبکه بهداشت ودرمان شهرستان برای پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا پشتیبانی دقیق و به موقع و به کارگیری تمامی امکانات و تجهیزات را در حال انجام است.
 
فرماندار ویژه چابهار با اشاره به غربالگری برای تمامی افراد واجب است خاطرنشان کرد: برای پیشگیری و مهار از بیماری کرونا با همکاری شبکه بهداشت و درمان در مبادی ورودی غربالگری بطور جدی در حال انجام است و همچنین ضدعفونی کردن اماکن عمومی و پرازدحام نیز به طور منظم انجام می شود.

انتهای پیام/

 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۸۸۹


ارسال