چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ ,27 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
سرپرست سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: مردم به هیچ عنوان نگران کالاهای اساسی نباشند زیرا ذخیره سازی به موقع کالاهای اساسی خانواده ها در سطح استان انجام شده است.
به گزارش عصرهامون ؛ محمود رضا رحمتیان از اصناف و بازاریان جهت پیشگیری از گسترش ویروس کرونا تقدیر و تشکر کرد و به خبرنگار زاهدنیوز گفت: با توجه به اینکه سطح بازار و واحدهای صنفی محل تجمع جمعیت است، همکاری کسبه در جهت جلوگیری از گسترش و انتقال ویروس کرونا بسیار تاثیر گذار بوده و نیاز است این موضوع استمرار یابد.

سرپرست سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان ادامه داد: هدف از اقدام برخی از اصناف و بازاریان سیستان و بلوچستان از تعطیلی واحدهای صنفی و پاساژها عمل به مسئولیتی است که در قبال سلامتی جامعه دارند و اصناف سیستان و بلوچستان در همه شرایط از جمله کمک به مناطق آسیب دیده از سیل و زلزله ، فعالیتهای خیر خواهانه و انسان دوستانه و ... پیش قدم بوده و در عمل این موضوع را ثابت کرده اند.

وی تصریح کرد: اصناف، بازاریان و تجار بیش از 70 میلیارد ریال کمک های نقدی و غیر نقدی به سیل جنوب استان کمک کرده اند و هم اکنون در سنگر دیگری یاریگر مردم هستند.

رحمتیان درپایان خاطرنشان کرد: مردم به هیچ عنوان نگران کالاهای اساسی نباشند زیرا ذخیره سازی به موقع کالاهایی همچون، قند، شکر، برنج، روغن، میوه، گوشت سفید و قرمز در سطح استان انجام شده و فروشگاههای منتخب، کار توزیع را انجام خواهند داد و همچنین متصدیان فروشگاههای توزیع کننده کالاهای اساسی مردم باید تمامی اقدامات بهداشتی را جهت سلامت مردم رعایت کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۸۹۰


ارسال