پنجشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۹ ,2 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۱
تقدیر نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان از دانیال شه بخش
 
دانیال شه بخش، بوکسور سیستان و بلوچستانی راه یافته به بازی های المپیک ۲۰۲۰ توکیو به همراه مسئولین اداره کل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان با حجت الاسلام والمسلمین محامی نماینده ولی فقیه در استان دیدار کردند.
به گزارش عصرهامون، دقایقی قبل حجت الاسلام و المسلمین مصطفی محامی در این دیدار ضمن تبریک بابت راه یافتن این ورزشکار به بازی های المپیک اظهار داشت: امیدوارم در ادامه مسیر نیز خداوند کمک کند تا بتوانید دل مردم استان و کشور را بیشتر شاد کنید.

وی افزود: در فضای کنونی که مردم درگیر بیماری کرونا هستند این خبرهای خوشحال کننده ارزشمند است و از این بابت باید به آقای شه بخش تبریک گفت.

نماینده ولی فقیه در استان  و امام جمعه زاهدان تا ید کرد: با وجود همه سختی هایی که در سر راه این ورزشکار بوده است، زحمات ایشان جای قدردانی دارد.

وی افزود: این موفقیت برای استان و کشور جای خوشحالی بسیار دارد و امیدوارم ریل گذاری مناسب انجام شود تا این موفقیت ها ادامه پیدا کند.

محامی تصریح کرد: این موفقیت بزرگ را لطف خداوند بدانید و شکرگذار این لطف الهی باشید و در این مسیر ارتباط با خداوند مهم است و باید همواره از خداوند بزرگ یاری طلبید.

وی افزود: نکته دیگر هم این است که ما نباید در این مسیر درگیر غرور شویم و از آنجایی که در این مسیر هوای نفس و شیطان بسیار سراغ ما می آید باید مواظب غرور خود باشیم.

وی ادامه داد: نکته دیگر هم در این مسیر این است که ما نباید به همین حد بسنده کنیم و هم مجموعه ورزش و جوانان استان و هم خود آقای شه بخش باید تلاش بیشتر برای موفقیت بکنند.

نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان در پایان خاطرنشان کرد: از زحمات مربیان عزیز نیز که برای پرورش دادن این استعداد صورت گرفته، تشکر می کنم و امیدوارم این مسیر را با همه سختی ها ادامه دهید و موفقیت بیشتری کسب کنید.

ادهم کرد زابلی، مدیرکل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان نیز در این جلسه گفت: سال ۹۸ سال خوبی برای ورزش استان بود به گونه ای که ما در سال گذشته موفقیت های زیادی را کسب کردیم.

وی افزود: در ورزش های ووشو، سبک تاکرا، فوتبال ساحلی و کبدی قهرمان داشتیم که جای مسرت و خوشحالی دارد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: ۱۵۵ مورد دعوت شده به تیم ملی داشتیم، به گونه ای که به طور مثال در ورزش کریکت ۱۰۰ در صد تیم ملی از ورزشکاران سیستان و بلوچستان بود.

وی تاکید کرد: ما در توسعه ورزش همگانی رتبه نخست را در سطح استان داشتیم که بیش از ۲۰۰۰ مورد در سطح استان را اجرا کردیم.

وی افزود: ما در ورزش بوکس پیشرفت خوبی داشتیم و با توجه به حضور مربیان ماهر و مجرب توانستیم موفقیت خوبی پیدا کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تصریح کرد: ما در تمام ادوار گذشته در المپیک نماینده ای از استان سیستان و بلوچستان نداشتیم و در کنار آن نیز تاکنون در وزن پایین در تمامی ادوار گذشته کشور ایران نماینده ای نداشته است و از این بابت دانیال شه بخش توانست کار بزرگی را انجام دهد.

دانیال شه بخش نیز در این جلسه گفت: بابت دیدار با نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان بسیار خوشحالم و امیدوارم بتوانم نماینده شایسته ای برای استان و کشور در المپیک باشم.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۹۳۸


ارسال