پنجشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۹ ,2 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۳۰
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر:
شناسایی5 بیمار مبتلا به کرونا در ایرانشهر/ ماندن در خانه بهترین راه پیشگیری است
 
محمد مهران امینی فرد با اشاره به ابتلای پنج نفر مبتلا به کرونا در ایرانشهر، گفت: بهترین راه مبارزه جهت پپیشگیری از شیوع این بیماری ماندن در خانه است.
به گزارش عصرهامون، محمد مهران امینی فرد، رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در تشریح خبر فوق به خبرنگار پهره بیان کرد: نتایج نمونه های ارسالی بیماران مشکوک به کرونا، حاکی از ابتلا یک نفر دیگر از شهروندان در این منطقه به این بیماری می باشد.

وی افزود: آمار مبتلایان به کرونا در سطح دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر به پنج نفر افزایش داشته است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر ادامه داد: اقدامات لازم درخصوص غربالگری سایر اعضا خانواده بیماران مذکور انجام گرفته و درصورت مشاهده فرد مشکوک به بیماری کرونا، فرد مورد نظر به صورت ایزوله تحت نظر قرار می گیرد.

وی عنوان کرد: تا این لحظه تست کرونا برای بیش از هزار نفر فرد مشکوک به ابتلا انجام شده که 150 مورد مشکوک در بیمارستان های حوزه دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر تحت نظر می باشند.

امینی فرد تصریح کرد: رعایت توصیه های بهداشتی که بهترین روش پیشگیری از کروناویروس، کووید-۱۹ می باشد به شهروندان توصیه می شود و خواستار آن هستیم تا مردم از حضور در اماکن پرازدحام و نقاط پرتردد پرهیز کنند زیرا بهترین راه عدم مبتلا به این بیماری ماندن در خانه است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۹۵۵


ارسال